0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Stáhněte si aplikaci Dny Apetit: Slevy, dárky a další výhodné nabídky už na vás čekají!

Dny Apetit – mobilní aplikace
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Dny Apetit – online festival kvalitního jídla a pití už je doslova za rohem. Od 13. do 19. června 2022 si můžete užít gurmánské nákupy a nová kulinární dobrodružství. Prvním krokem je stažení mobilní aplikace Dny Apetit. Ta vám otevře cestu ke všem vybraným slevovým nabídkám obchodů, e-shopů, kaváren a restaurací. Jak na to?

Dlouho jsme přemýšleli, jak přenést Apetit piknik do online prostoru tak, aby byl dostupný pro všechny ze všech koutů republiky. Zkrátka aby si ho mohli užít všichni čtenáři Apetitu z pohodlí domova. Navíc se slevou! A tak se zrodil týdenní online festival Dny Apetit, který letos proběhne od 13. do 19. června.

Těšit se můžete na vše od delikates a nápojů přes spotřebiče, sklo, porcelán a další dekorace až po knihy a předplatné. Čekají vás slevy až 41 %, dárky k nákupu i další bonusy!

  • Sestavili jsme jedinečnou nabídku českých malovýrobců a partnerů festivalu, kteří nadchli tým časopisu Apetit.
  • Vybírat tak můžete z široké škály obchodů s delikatesami a nápoji, restaurací, bister, kuchyňského vybavení a mnohých dalších.
  • Během Dnů Apetit si tak přijdou na své všichni, kteří milují skvělé jídlo, kvalitní gastronomii a rádi zvelebují svou kuchyň a domov.

Ušetřete s mobilní aplikací Dny Apetit

K více než stovce lákavých nabídek se dostanete zcela jednoduše – stačí si v Google Play nebo App Store zdarma stáhnout aplikaci Dny Apetit. Pokud jste navíc pravidelnými čtenáři Apetitu, máte zdarma nejen aplikaci ale i slevové kupony. Kód k jejich odemčení totiž najdete v červnovém Apetitu (na straně 96). Cena slevových kuponů bez časopisu je 49 Kč.

  • Během chvilky tak máte ve svém mobilu pořádnou porci slevových nabídek, dárků k nákupu a dalších výhodných lákadel od našich partnerů. Jednotlivé slevy si můžete i označit a uložit si je do seznamu oblíbených, abyste je měli hezky po ruce.

V redakci Dny Apetit doslova žijeme, takže máme všechny nabídky nastudované a přesně víme, co všechno během týdne od 13. do 19. června 2022 ochutnáme a objednáme. Chcete se inspirovat?

 

S Dny Apetit na Apetit piknik!

Apetit piknik, tedy tradiční gastonomický festival pod širým nebem proběhne v sobotu 18. června 2022 v pražské Grébovce. Pokud dorazíte s aplikací Dny Apetit, ušetříte na pikniku až 30 %!

  • Někteří z piknikových prodejců si pro vás totiž také připravili speciální nabídku, kterou budete moci využít přímo v areálu pikniku. A na co se těšit? Třeba na lístek do tomboly či nápoje zdarma, koláčky, ořechová másla, kari či kimchi se slevou a mnohé další.

Překvapení na závěr – losování o přednabité karty

Abyste si Apetit piknik opravdu užili, máme pro vás i překvapení! Každý, kdo do pátečního dopoledne (tedy do 17. 6. 2022 10:00) použije alespoň 1 kupon k jakémukoliv nákupu, se automaticky dostává do slosování o 3 přednabité karty v hodnotě 1000 Kč, 500 Kč a 300 Kč, které může využít právě na Apetit pikniku. Výhra není přenosná a nelze ji směnit za peníze. Soutěž se řídí našimi Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany soukromí – oboje najdete na https://burda.cz/cs/dokumenty

Nezmeškejte žádnou novinku ani výhodnou nabídku. Sledujte Apetit na Facebooku a Instagramu, a nic vám neunikne!

Související články

8 kulinářů Apetit pikniku, ze kterých se staly opravdové hvězdy
  • Lidé a jídlo

8 kulinářů Apetit pikniku, ze kterých se staly opravdové hvězdy

Amatérští kulináři z řad čtenářů Apetitu každý rok přijíždějí na piknik s domácími dobrotami, které připravili s obrovským nadšením a láskou. Mnozí z nich pak svůj koníček přemění na svou novou profesi. A jde jim to pořád skvěle! Vybrali...
Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

KVÍZ: krajové speciality
  • Kvízy

KVÍZ: krajové speciality

Knedlo vepřo zná každý – oblíbený český pokrm nabízejí nejen hospody a restaurace ale také školní jídelny a kantýny. Česká kuchyně má ovšem daleko víc co nabídnout. Důkazem jsou speciality z českých a moravských koutů. Schválně, s kolika z...
Komerční sdělení
Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!
  • Lidé a jídlo

Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!

Sladká, příjemně nadýchaná a křupavá svačinka, která se doslova rozpustí na jazyku a vy si ji nejlépe vychutnáte v kombinaci s oblíbenou kávou nebo čajem. Takové chvíle moc nestojí, o to důležitější a povznášející v životě jsou. Užijte si...
KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?
  • Kvízy

KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?

Chcete uvařit guláš nebo roštěnky k nedělnímu obědu? Tušíte, jestli se na vývar lépe hodí přední nebo zadní hovězí či které použít do rajské? S naším kvízem můžete zjistit, jak si s hovězím rozumíte. ...
Komerční sdělení
Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Aperitivo Italiano je chvíle vyhrazená rodině, přátelům a ochutnávání. Nesmí chybět tyčinky grissini, krekry, sušená rajčata, olivy a samozřejmě sklenička osvěžujícího aperitivu, který doladí party atmosféru a připraví chuťové buňky na...

Obchod Apetit