10 neodolatelných důvodů, proč jít na 10. Apetit piknik

Piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jupí, už se to blíží, už to klepe na vrátka! Gastronomický svátek časopisu Apetit začíná již za pár dní. Ještě váháte, zda v sobotu 19. června 2021 vyrazit do Grébovky? Tady je 10 skvělých důvod, proč oslavit začátek léta společně.

1. Vstup je zdarma pro všechny

Neshánějte vstupenky v předprodeji, prostě přijďte. S přáteli, s dětmi, s pejsky… Brány Grébovky se 19. června 2021 v 10 hodin otevřou pro všechny. Akci si užije celá rodina.

2. Ochutnáte to nejlepší jídlo a pití

Redakce pro vás pečlivě vybírala jak své oblíbené, prověřené prodejce, tak nováčky, jejichž nabídka s Apetit piknikem ladí. Více než 80 stánků představí speciality ze všech koutů světa. Nechybí káva, osvěžující limonády ani letní koktejly pro skvělou náladu.

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Seznamte se: 7 odvážných kulinářů 10. Apetit pikniku

Více

3. Setkáte se s redakcí časopisu Apetit

Tohle na Apetit pikniku milujeme nejvíc. Můžeme si povídat o jídle, společně ochutnávat, prozrazovat, co jsme právě objevili a co nás baví. Redakce Apetit představí zákulisí tvorby časopisu. Mají spoustu vtipných zážitků ‚z natáčení‘, které vás zaručeně pobaví. Mrkněte na celý program Apetit stage.

4. Naučíte se fígle kuchařských hvězd

Po celý den se na Apetit stage potkáte nejen s redakcí, ale také s kuchaři, kulináři a lidmi, kteří jídlo jednoduše milují. Cukrář Josef Maršálek prozradí triky cukrářského řemesla a možná i recept na nejlepší piškot na světě, Václava Kunová bude mluvit o trendech ve výživě dětí a barman Tomáš Kubíček poradí, jak namíchat bleskové letní koktejly. A to je jen malá ochutnávka. Hostů a kuchařských show bude mnohem víc.

5. Nakoupíte se slevou až 25 %

Vychutnejte si dobroty se slevou. S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji nebo si můžete vyzvednout dárek. Nabídku prodejců, jejichž kupony můžete využít také v sobotu 19. června v Grébovce, najdete ve článku níže.

Ušetřete až 30 % při nákupu na Apetit pikniku

Ušetřete až 30 % při nákupu na Apetit pikniku

Více

6. S kartou platíte pohodlněji a bezpečně

Letošní novinkou jsou bezhotovostní platby kartou, mobilem či chytrými hodinkami. Rychlé a pohodlné placení zkracuje fronty a vy máte více času na ochutnávání.

Na 10. Apetit piknik bez peněz. Plaťte snadno, rychle a bezpečně

Na 10. Apetit piknik bez peněz. Plaťte snadno, rychle a bezpečně

Více

7. Vyhrajete v tombole k nakousnutí

Každé dvě hodiny budeme na Apetit stage losovat výherce, kteří si odnesou ceny od našich partnerů. Čím víc losů si koupíte, tím větší šanci na výhru máte. Na koho se usměje štěstí? Jeden kupon na lístek do piknikové tomboly najdete zdarma v aplikaci Dny Apetit.

8. Vychutnáte si letní trh na čerstvém vzduchu

Záleží nám na vašem zdraví. Velkorysé prostředí Grébovky nabízí dostatek prostoru pro všechny. Apetit piknik probíhá po celý den, a tak nehrozí žádné tlačenice.

9. Poznáte nové milovníky skvělého jídla

Apetit piknik jako seznamka? U jídla rozhovor skvěle plyne a vždy je o čem povídat. Užijte si to. O svých produktech si s vámi rádi popovídají i prodejci a kulináři. O nové přátele je postaráno.

10. Užije si ho celá rodina

Zábavu a spoustu dobrot máme pro děti i dospělé. Vezměte s sebou klidně i své pejsky. Slušně vychovaní mazlíčci se mohou spolu s vámi procházet po celém areálu Grébovky. Jen je prosím vždy mějte na vodítku, pejsci nesmí volně pobíhat. Jestli si na pikniku dají i burger nebo šťavnaté masíčko, je už jen a jen na vás.

 

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2
Facebooková událost 10. Apetit piknik

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit
Aplikace Dny Apetit

Související články

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit
  • Tipy redakce

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. S novou aplikací získáte výhodné slevy i dárky k nakousnutí, navíc se na pikniku neztratíte. Tady je 5 důvodů, proč si hned teď stáhnout aplikaci Dny Apetit do svého...
10. Apetit piknik už klepe na dveře
  • Tipy redakce

10. Apetit piknik už klepe na dveře

Oprašte tašky a košíky, další ročník našeho gastronomického festivalu a kulinárního trhu se blíží. A jako vždy bude doslova k nakousnutí. ...
Nakupujte se slevou až 40 % díky nové aplikaci Dny Apetit

Nakupujte se slevou až 40 % díky nové aplikaci Dny Apetit

Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si Apetit piknik na celý týden. V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čeká více než stovka kuponů na slevy až 40 %, dárky a další výhodné nabídky. Některé z nich využijete přímo na Apetit pikniku,...
Zero waste Apetit piknik: které prodejce navštívit?
  • Tipy redakce

Zero waste Apetit piknik: které prodejce navštívit?

Chcete 19. června v Grébovce na Apetit pikniku mlsat s minimem odpadu a ohledem k přírodě? Poradíme, co sbalit do piknikového koše a přidáme také pár tipů na stánky, které byste určitě neměli vynechat. ...
Kafe, zmrzka a prosecco: čím začne redakce svůj den?
  • Tipy redakce

Kafe, zmrzka a prosecco: čím začne redakce svůj den?

Pojďte s námi na piknik! Potkáme se v sobotu 19. června 2021 od 10 hodin ve vinohradském parku Grébovka, kde časopis Apetit pořádá svůj kulinární trh a gastronomický festival. Celá redakce už se nemůže dočkat, a tak si pro vás připravila...

Obchod Apetit