0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

10 neodolatelných důvodů, proč jít na 10. Apetit piknik

Piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Jupí, už se to blíží, už to klepe na vrátka! Gastronomický svátek časopisu Apetit začíná již za pár dní. Ještě váháte, zda v sobotu 19. června 2021 vyrazit do Grébovky? Tady je 10 skvělých důvod, proč oslavit začátek léta společně.

1. Vstup je zdarma pro všechny

Neshánějte vstupenky v předprodeji, prostě přijďte. S přáteli, s dětmi, s pejsky… Brány Grébovky se 19. června 2021 v 10 hodin otevřou pro všechny. Akci si užije celá rodina.

2. Ochutnáte to nejlepší jídlo a pití

Redakce pro vás pečlivě vybírala jak své oblíbené, prověřené prodejce, tak nováčky, jejichž nabídka s Apetit piknikem ladí. Více než 80 stánků představí speciality ze všech koutů světa. Nechybí káva, osvěžující limonády ani letní koktejly pro skvělou náladu.

3. Setkáte se s redakcí časopisu Apetit

Tohle na Apetit pikniku milujeme nejvíc. Můžeme si povídat o jídle, společně ochutnávat, prozrazovat, co jsme právě objevili a co nás baví. Redakce Apetit představí zákulisí tvorby časopisu. Mají spoustu vtipných zážitků ‚z natáčení‘, které vás zaručeně pobaví. Mrkněte na celý program Apetit stage.

4. Naučíte se fígle kuchařských hvězd

Po celý den se na Apetit stage potkáte nejen s redakcí, ale také s kuchaři, kulináři a lidmi, kteří jídlo jednoduše milují. Cukrář Josef Maršálek prozradí triky cukrářského řemesla a možná i recept na nejlepší piškot na světě, Václava Kunová bude mluvit o trendech ve výživě dětí a barman Tomáš Kubíček poradí, jak namíchat bleskové letní koktejly. A to je jen malá ochutnávka. Hostů a kuchařských show bude mnohem víc.

5. Nakoupíte se slevou až 25 %

Vychutnejte si dobroty se slevou. S aplikací Dny Apetit na pikniku nakoupíte až o 25 % levněji nebo si můžete vyzvednout dárek. Nabídku prodejců, jejichž kupony můžete využít také v sobotu 19. června v Grébovce, najdete ve článku níže.

6. S kartou platíte pohodlněji a bezpečně

Letošní novinkou jsou bezhotovostní platby kartou, mobilem či chytrými hodinkami. Rychlé a pohodlné placení zkracuje fronty a vy máte více času na ochutnávání.

7. Vyhrajete v tombole k nakousnutí

Každé dvě hodiny budeme na Apetit stage losovat výherce, kteří si odnesou ceny od našich partnerů. Čím víc losů si koupíte, tím větší šanci na výhru máte. Na koho se usměje štěstí? Jeden kupon na lístek do piknikové tomboly najdete zdarma v aplikaci Dny Apetit.

8. Vychutnáte si letní trh na čerstvém vzduchu

Záleží nám na vašem zdraví. Velkorysé prostředí Grébovky nabízí dostatek prostoru pro všechny. Apetit piknik probíhá po celý den, a tak nehrozí žádné tlačenice.

9. Poznáte nové milovníky skvělého jídla

Apetit piknik jako seznamka? U jídla rozhovor skvěle plyne a vždy je o čem povídat. Užijte si to. O svých produktech si s vámi rádi popovídají i prodejci a kulináři. O nové přátele je postaráno.

10. Užije si ho celá rodina

Zábavu a spoustu dobrot máme pro děti i dospělé. Vezměte s sebou klidně i své pejsky. Slušně vychovaní mazlíčci se mohou spolu s vámi procházet po celém areálu Grébovky. Jen je prosím vždy mějte na vodítku, pejsci nesmí volně pobíhat. Jestli si na pikniku dají i burger nebo šťavnaté masíčko, je už jen a jen na vás.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021

Související články

Apetit magazín

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč