Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Představujeme novinku z edice The best of Apetit: Kuchařka pro začátečníky (krok za krokem)

Kuchařka pro začátečníky
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Chcete se naučit vařit? Nebo už se v kuchyni nějaký čas pohybujete, ale stále to není ono? Nová kniha z dílny Apetitu vás provede přípravou oblíbených jídel, která díky srozumitelně napsaným receptům zvládne opravdu každý.

Kuchařka pro začátečníky od Apetitu vám bude skvělým rádcem při prvních krůčcích v kuchyni. Sáhnout však po ní můžete i v případě, že už nějaké zkušenosti s vařením máte, jen se stále u plotny a trouby necítíte jistí. Díky srozumitelně napsaným receptům zvládnete uvařit vše, co máte rádi, avšak možná si na to zatím netroufáte. A to od vajec Benedikt, přes domácí vývar, svíčkovou na smetaně či hovězí cheeseburger až po kynuté koláče nebo narozeninový dort! Tam, kde by nováček mohl tápat, jsme přidali obrázkové návody krok za krokem, které vás nenechají klopýtnout.

Celá kniha je navíc protkaná praktickými tipy & triky, díky kterým brzy získáte v kuchyni chybějící jistotu. Dozvíte se také, jaké základní kuchyňské vybavení by vám nemělo chybět a jaké suroviny mít vždy ve spíži a lednici. Nechybí ani užitečné informace o skladování potravin, hygieně a organizaci v kuchyni.

V Kuchařce pro začátečníky najdete tyto kapitoly:

  • Servis – nákupní seznam, skladování potravin, základní kuchyňské vybavení, hygiena a organizace v kuchyni, další praktické znalosti
  • Malá jídla – snídaně & svačiny, saláty, chuťovky
  • Polévky – čiré, zahuštěné, krémové, studené
  • Z domova – pečeně, omáčky, knedlíky, sladká jídla
  • Ze světa – maso, ryby, těstoviny, rýže
  • Dezerty – koláče, dorty, na lžičku, do ruky

TIP REDAKCE
Až do neděle 18. 9. 2022 máte v rámci nákupní akce Dny Marianne možnost objednat všechny naše kuchařky včetně této novinky s úžasnou 40% slevou.

Autor: Martina Kojzarová

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč