Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Za vínem na jihlavský festival

Za vínem na jihlavský festival

To, co je pro rockery Rock for People a pro gurmány Grand Restaurant Festival, se již pro následující víkend plánuje pro milovníky vín. Proto si pospěšte, sbalte tašky, doplňte benzin a v sobotu ráno vyrazte směr Jihlava.
20. 3. 2013 | Autor: redakce Apetitu

V sobotu 23. března 2013 se v jihlavském Domě kultury uskuteční 3. ročník Festivalu vína Jihlava, který všem fanouškům vína umožní nahlédnout do světa opojného nápoje a pokochat se nejlepšími vzorky zúčastněných vinařů. V nabídce jsou vstupenky za 150 Kč, jejichž součástí je i slevový kupon na 50 Kč na nákup vín, která jsou na akci k dostání.

Programu festivalu potrvá od 13 do 19 hodin. Špičkový český sommeliér Libor Nazarčuk provede zájemce řízenou degustací. Uvidíte také ukázku sekání lahví šavlí, tzv. sabrage, přímo od Lenky Kačmárové, držitelky titulu mistryně ČR, která má každý rok v záloze i několik jiných poutavých kousků. A samozřejmě přijde i losování o ceny. Na místě budou k dispozici i různé pochutiny k vínu jako sýry, ořechy, uzeniny či jiné masné výrobky. Jestli vás festival zaujal, uvidíme se tam!

Přidat komentář