0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Za vínem na jihlavský festival

Za vínem na jihlavský festival
sdílet:
To, co je pro rockery Rock for People a pro gurmány Grand Restaurant Festival, se již pro následující víkend plánuje pro milovníky vín. Proto si pospěšte, sbalte tašky, doplňte benzin a v sobotu ráno vyrazte směr Jihlava.

V sobotu 23. března 2013 se v jihlavském Domě kultury uskuteční 3. ročník Festivalu vína Jihlava, který všem fanouškům vína umožní nahlédnout do světa opojného nápoje a pokochat se nejlepšími vzorky zúčastněných vinařů. V nabídce jsou vstupenky za 150 Kč, jejichž součástí je i slevový kupon na 50 Kč na nákup vín, která jsou na akci k dostání.

Programu festivalu potrvá od 13 do 19 hodin. Špičkový český sommeliér Libor Nazarčuk provede zájemce řízenou degustací. Uvidíte také ukázku sekání lahví šavlí, tzv. sabrage, přímo od Lenky Kačmárové, držitelky titulu mistryně ČR, která má každý rok v záloze i několik jiných poutavých kousků. A samozřejmě přijde i losování o ceny. Na místě budou k dispozici i různé pochutiny k vínu jako sýry, ořechy, uzeniny či jiné masné výrobky. Jestli vás festival zaujal, uvidíme se tam!

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit