Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Prague Food Festival – svátek všech gurmánů

Prague Food Festival – svátek všech gurmánů

29.–31. května | Největší gastronomická party roku bude letos probíhat hlavně na vodě. Přijďte posedět mezi mosty a ochutnat to nejlepší z třiatřiceti předních českých restaurací. Vybrané lahůdky stejně jako skvělá vína a netradiční koktejly si můžete vychutnat na nábřeží, na lodích i pontonech. Tam ostatně budou probíhat i oblíbené cooking shows, kterých se letos můžete dokonce zúčastnit! Tak se stavte, udělejte si čas, přijďte si odpočinout a načerpat gastronomické zážitky.
25. 5. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Co: Prague Food Festival 2009
Kdy: Pátek 29. května až neděle 31. května 2009
Kde: Křižovnické náměstí, Pražské Benátky pod Karlovým mostem, Alšovo nábřeží, lodě a pontony na Vltavě. Jak se tam dostanete aneb mapa areálu
Za kolik: 350 Kč (100 Kč vstup + 25 grandů, tj. festivalových platidel)
Info: www.praguefoodfestival.cz

Na Prague Food Festivalu předvedou své umění kuchaři z třiatřiceti nejlepších restaurací této země podle publikace Maurerův výběr Grand Restaurant.

Žízeň bude hasit: Mattoni, Pilsner Urquell, Bohemia Sekt, Global Wines a Dům vína U Závoje. Milovníci kávy si přijdou na své u Piacetto Coffee Baru.

V rámci cooking shows, které bude moderovat Radek John a několikanásobný sommeliérský mistr republiky Ivo Dvořák, se můžete těšit na Zdeňka Pohlreicha z Café Imperiál nebo Jiřího Krále z Francouzské restaurace Obecního domu. Letos se můžete těšit také na speciální barmanskou show, o kterou se postarají nejlepší pražské bary: Bugsy's Bar, Cloud 9 Sky Bar & Lounge a Infinity Bar. K dostání budou i dětské nealkoholické koktejly.

Přidat komentář