Gastro tipy pro Dny Marianne: Co byste si neměli nechat ujít  

Dny Marianne 2021 tipy
ZDROJ: Tipy pro Dny Marianne
sdílet:

Ve Dnech Marianne, které se letos konají od 17.–⁠19. září, si můžete vybrat z více než 750 slev. Na své si přijdou i milovníci gastronomie. V nabídce najdete slevy na kuchyňské spotřebiče, nádobí, konzumaci v restauraci, kuchařky Apetit i na různé pomůcky a vychytávky. Přichystali jsme pro vás pár tipů, které stojí minimálně za zvážení! 

Chytrý květináč  Pret a Pousser 

 Ta nejlepší jídla se neobejdou bez čerstvých bylinek. Jejich pěstování po celý rok vám umožní chytrý hydroponický květináč Pret a Pousser s cyklem stimulující sluneční svit. K němu rovnou dostanete i sazenice, které obsahují vše, co rostliny ke svému růstu potřebují. Stačí do květináče nalít vodu a za měsíc můžete sklízet! Ve dnech Marianne na něj dostanete 20% slevu.  

  
 Apetit kuchařky a předplatné 

 Co by to bylo za Apetit tipy, kdyby mezi nimi chyběly naše kuchařky. Ty ve Dnech Marianne můžete koupit s 30% slevou. Pokud často hostíte návštěvy, budou se vám určitě hodit Pomazánky, tipy na vyvážený jídelníček pro celou rodinu najdete zase v Apetit kuchařce s názvem Jíme dobře. V nabídce je ale i plno kuchařek, které můžete někomu věnovat jako dárek. Třeba Rychlé obědy nebo Vegetariánskou kuchařku. A nezapomeňte také na časopis Apetit, ve slevové nabídce na vás čeká i roční předplatné za 499 Kč! 

  
 Kuchyňský robot ETA 

 Kuchyňské roboty jsou pravou rukou každého milovníka vaření a pečení. Pokud už se dlouho nemůžete rozhoupat k jeho koupi, teď je ten pravý čas pro správný krok. Značka ETA nabízí dobrý poměr ceny a výkonu a robot Gtratus má navíc povedený retro design. V rámci Dnů Marianne můžete využít na všechny spotřebiče ETA 25% slevu. 

  
 Oříšky a sušené plody Bery Jones 

 Oříšky jsou významným zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou v našem jídelníčku nezbytné. Občas je ale těžké najít ty kvalitní za férovou cenu. Za vyzkoušení stojí značka Bery Jones, jež má v nabídce nejen oříšky, ale i různé sušené plody. Na vybrané lahůdky platí sleva 25 %.  

  
 Kapsle a kávovar Nespresso 

 Neumíte si bez kávy představit den? Kávovary Nespresso vám připraví rychle kvalitní kávu, se kterou procestujete půlku světa. Na výběr jsou tradiční kapsle s namletými zrny z Kolumbie, Indonésie, Etiopie či Nikaraguy. Kapsle jsou navíc recyklovatelné, stačí je předat v nejbližším Nespresso Boutique ve vašem městě. Při nákupu alespoň 10 balení (100 kapslí) získáte slevu 30 % a sleva 20 % platí na všechny kávovary. 

Související články

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit