Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Gastro tipy pro Dny Marianne: Co byste si neměli nechat ujít  

Dny Marianne 2021 tipy
ZDROJ: Tipy pro Dny Marianne
sdílet:

Ve Dnech Marianne, které se letos konají od 17.–⁠19. září, si můžete vybrat z více než 750 slev. Na své si přijdou i milovníci gastronomie. V nabídce najdete slevy na kuchyňské spotřebiče, nádobí, konzumaci v restauraci, kuchařky Apetit i na různé pomůcky a vychytávky. Přichystali jsme pro vás pár tipů, které stojí minimálně za zvážení! 

Chytrý květináč  Pret a Pousser 

 Ta nejlepší jídla se neobejdou bez čerstvých bylinek. Jejich pěstování po celý rok vám umožní chytrý hydroponický květináč Pret a Pousser s cyklem stimulující sluneční svit. K němu rovnou dostanete i sazenice, které obsahují vše, co rostliny ke svému růstu potřebují. Stačí do květináče nalít vodu a za měsíc můžete sklízet! Ve dnech Marianne na něj dostanete 20% slevu.  

  
 Apetit kuchařky a předplatné 

 Co by to bylo za Apetit tipy, kdyby mezi nimi chyběly naše kuchařky. Ty ve Dnech Marianne můžete koupit s 30% slevou. Pokud často hostíte návštěvy, budou se vám určitě hodit Pomazánky, tipy na vyvážený jídelníček pro celou rodinu najdete zase v Apetit kuchařce s názvem Jíme dobře. V nabídce je ale i plno kuchařek, které můžete někomu věnovat jako dárek. Třeba Rychlé obědy nebo Vegetariánskou kuchařku. A nezapomeňte také na časopis Apetit, ve slevové nabídce na vás čeká i roční předplatné za 499 Kč! 

  
 Kuchyňský robot ETA 

 Kuchyňské roboty jsou pravou rukou každého milovníka vaření a pečení. Pokud už se dlouho nemůžete rozhoupat k jeho koupi, teď je ten pravý čas pro správný krok. Značka ETA nabízí dobrý poměr ceny a výkonu a robot Gtratus má navíc povedený retro design. V rámci Dnů Marianne můžete využít na všechny spotřebiče ETA 25% slevu. 

  
 Oříšky a sušené plody Bery Jones 

 Oříšky jsou významným zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou v našem jídelníčku nezbytné. Občas je ale těžké najít ty kvalitní za férovou cenu. Za vyzkoušení stojí značka Bery Jones, jež má v nabídce nejen oříšky, ale i různé sušené plody. Na vybrané lahůdky platí sleva 25 %.  

  
 Kapsle a kávovar Nespresso 

 Neumíte si bez kávy představit den? Kávovary Nespresso vám připraví rychle kvalitní kávu, se kterou procestujete půlku světa. Na výběr jsou tradiční kapsle s namletými zrny z Kolumbie, Indonésie, Etiopie či Nikaraguy. Kapsle jsou navíc recyklovatelné, stačí je předat v nejbližším Nespresso Boutique ve vašem městě. Při nákupu alespoň 10 balení (100 kapslí) získáte slevu 30 % a sleva 20 % platí na všechny kávovary. 

Související články

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Edice Apetit se rozrůstá o další novinku. Línou kuchařku jsme ušili na míru všem, kteří rádi dobře jedí, ale nemají čas nebo chuť trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Kniha je plná receptů, které pravděpodobně znáte. My jsme je ale zjednodušili...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč