Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zveme vás na Dny Marianne 2021! Co vše byste o nich měli vědět?

Dny Marianne
ZDROJ: Marianne
sdílet:

Nejočekávanější nákupní akce roku je opět tady! Přijďte o víkendu 17.-19.9. výhodně nakoupit se slevami až 50 % a vyzvednout si do Marianne Lounges dárky za účtenky. Těšíme se na vás!

 

SLEVOVÉ KUPONY 

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým ve více než 4000 zapojených obchodech, kde díky skvělým nabídkám, kterých je přes 750, výhodně nakoupíte. Čekají na vás slevy až 50 % a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v zářijových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné, proto je cena Marianne 109,90 Kč a Marianne Bydlení 79,90 Kč.

časopisy Marianne a Marianne Bydlení
ZDROJ: Marianne

MOBILNÍ APLIKACE

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních kousků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to nikdy nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy a ukáže vám nejbližší obchody v okolí.

Aplikaci najdete v App Store a Google Play.

mobilní aplikace Dny Marianne
ZDROJ: Marianne

IKONICKÁ TAŠKA V NOVÉ BARVĚ

Ani letos nepřijdete o oblíbenou nákupní tašku, ve které si můžete odnést všechny vaše nakoupené poklady. Tentokrát ale nevyhlížejte klasickou červenou, řekli jsme si, že to chce trochu změnu a vybrali jsme nádherný odstín tyrkysové barvy. Jsme si jisti, že padne do oka i vám a krásně projasní vaši sbírku tašek Dny Marianne z minulých ročníků. 

Tašku Dny Marianne získáte v Marianne Lounges po předložení kuponu z papírové kuponové knížky nebo z aplikace Marianne.

nákupní taška Dny Marianne mentolová
ZDROJ: Marianne

MARIANNE LOUNGE  

Letos jsme pro vás připravili osm Marianne Lounges, ve kterých si opět můžete vyzvedávat své dárky za nákupy. Těšíme se na shledání v  Praze hned na třech místech (Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Plzni (OC Olympia), Ostravě (Forum Nová Karolina), Brně (NC Královo Pole) a nově také v Hradci Králové (OC Futurum). Na Slovensku najdete Lounge v Bratislavě (Aupark).

DÁRKY ZA NÁKUP

Jako každý rok jsme si pro vás připravili dárky, kterými vás odměníme za vaše nákupy. I letos můžete vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete proti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů.

Těšit se můžete na produkty od značek Dermacol, Manufaktura, Tescoma, Weleda a mnoho dalších.

UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE

Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2021 a redakce Marianne ty nejpovedenější snímky odmění dárkem!

KDYŽ SI NEBUDETE VĚDĚT RADY

Jakékoliv dotazy ohledně Dnů Marianne můžete psát na facebookovou skupinu Dny Marianne. Pokud ještě nejste členy, nezapomeňte se co nejdřív přidat, ať vám nic neuteče. Vaše otázka už ale možná byla zodpovězena v častých dotazech na dnymarianne.cz a pokud ji tam nenajdete, rádi vám ji zodpovíme také na [email protected].

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín