0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ben & Jerry’s expanduje na českém trhu

Ben & Jerry’s expanduje na českém trhu
sdílet:
Od dubna 2010 je zmrzlina Ben & Jerry’s k dostání nejen ve své vlastní pobočce na Václavském náměstí, ale i ve vybraných obchodech v Praze a Brně v novém balení určeném pro konzumaci doma.

Zmrzlina je v obchodech k dostání v šesti variantách – Chocolate Fudge Brownie, Cookie Dough, Phish Food, Cherry Garcia, Chunky Monkey a Strawberry Cheescake v balení o objemu 500 ml.

Mezi partnery Ben & Jerry’s patří supermarkety Billa a řada tradičních obchodů v Praze a Brně. Společnost poukazuje na skutečnost, že její výrobky jsou vyráběny pouze s použitím trvale udržitelných zdrojů a fair trade surovin.

„Je skvělé, že po roce, kdy společnost Ben & Jerry’s vstoupila na český trh a otevřeli jsme náš první obchod na Václavském náměstí, můžeme představit tuto zmrzlinu ve spolupráci s našimi partnery dalším zákazníkům ve dvou největších městech v České republice,“ říká Tihana Presečki Rubeš, Ben & Jerry’s Brand Champion.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit