0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Červnový Apetit voní jahodami

Červnový Apetit voní jahodami
sdílet:
Nový Apetit je prostě k nakousnutí stejně jako šťavnaté plody.

Červen je bohatý na první sladké ovoce, a tak v tomto čísle nemohou chybět jahody v božských kombinacích se šlehačkou, tvarohem a se sněhovými pusinkami. Naše oblíbené recepty jsme doladili k dokonalosti a předkládáme vám je tak, jak je máme my v redakci nejradši. Zato u třešní jsme se pustili do experimentů a kromě obligátních sladkých dezertů jsme ochutnali i slané variace. Třeba takový biftek s třešněmi a gorgonzolou je opravdu báječný!

Zabrousili jsme také do kuchyně k profesionálům. Zjišťovali jsme, co vaří šéfkuchaři doma svým dětem, a nesmlouvavý šéf Zdeněk Pohlreich nám prozradil svůj fígl, jak z obyčejného kuřete udělat hvězdu grilovací party. Kromě kuřete z grilu v jedné z nejchutnějších podob pro vás máme také soutěž o grily Weber.

Jarní a letní měsíce jsou plné festivalů jídla a pití. Rozhodně si nenechte ujít další Apetit piknik. Letos ho pro vás plánujeme na sobotu 22. června. Abyste si jídlo v přírodě mohli užít kdykoli a kdekoli, najdete v červnovém Apetitu spoustu nápadů a receptů na piknikové dobroty. Jídlo, které můžete uzavřít do skleniček, lahůdkové sendviče i tekuté svačinky, se kterými si můžete přiťuknout na zdraví!

Červnový Apetit vychází v pátek 17. května.
Koupíte ho na stáncích v České a Slovenské republice.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit