0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

CrossCafe od září také v Praze

CrossCafe od září také v Praze
sdílet:
Originální česká síť kaváren CrossCafe, které dosud mohli navštívit milovníci kávy a čerstvých domácích dezertů jen v Plzni, otevře od září své první pobočky i v Praze.

Nové pobočkyPrvní pražské pobočky nekuřáckých kaváren budou otevřeny na Andělu a na autobusovém nádraží na Florenci. Další pobočky přibudou v říjnu, a to v Sokolovské ulici v Praze 8 a v Paláci Karlín.

Domácí dobrotyKavárny CrossCafe se prezentují jako zdravá verze fastfoodu. Veškeré produkty jsou vyráběny podle domácích receptur. „Stavíme na tom, že všechno jídlo je čerstvě připravené. Nic, co si u nás zákazník dá, nepochází ze zmraženého polotovaru,“ říká Jan Janák, zakladatel sítě kaváren. Ke kávě můžete zakousnout například sendviče s krevetami nebo pečeným tuňákem. Pokud vás honí mlsná, čekají vás dezerty plné tvarohu.

Více se dozvíte na stránkách www.crosscafe.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit