Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Doplněk stravy jako cesta ke zdravé a krásné pleti. Co říkají odborníci?

AD
kolagen
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Na trhu najdeme celou řadu produktů, které slibují zázračný efekt na naše tělo a zaručují s tím související výsledek v podobě zdravé a krásné pokožky. Ve světle slávy bývá zbožňovaný elixír mládí – kolagen. Protože vyznat se v problematice kolagenu se zdá být téměř nemožné, zeptali jsme se odbornice Anny Brandejs, která dlouhodobě pracuje na vývoji doplňků stravy na podporu dokonalé pleti.

Zevnitř ven

Anna Brandejs se v životě řídí heslem, že strava má být také naší medicínou. Z toho důvodu se před mnoha lety rozhodla, že se bude věnovat právě doplňkům stravy. Propojení zdraví s péčí o pleť se věnuje dlouhodobě už od roku 2002. Dobře proto ví, že o pleť se musíme starat nejen zvenčí, ale také zevnitř. Jaké složení má podle ní skutečně kvalitní a maximální funkční doplněk stravy s kolagenem?

Nejlepší zdroj kolagenu

Víte, že rybí kolagen je zcela jiný, než ostatní druhy kolagenu? Zásadní rozdíl lze pozorovat až v mikroskopické blízkosti, protože spočívá ve struktuře kolagenu na jeho molekulární úrovni. Kolagen, který se získává z mořských živočichů, obsahuje kolagen typu 1, díky čemuž je mnohem lépe vstřebatelný a využitelný právě pro samotnou pleť. I z toho důvodu se Anna Brandejs zaměřuje na nejlepší rybí kolagen získaný sofistikovanou ionickou filtrací a demineralizací.

kde se vyskytuje kolagen

Jedno souvisí s druhým

Anna Brandejs radí, jak dosáhnout efektivních výsledků v podobě pevnější a hladší pleti: „Kupujte jedině rybí kolagen typu I., který je 100 % čistý a dobře hydrolyzovaný.“

Další velké plus podle odbornice je, když doplněk stravy obsahuje i další látky na podporu zdraví pleti. „Například vitamin C nebo patentovanou látku Ceramosidy™– to jsou tuky z klíčků pšenice, které mají pro pleť vysoce hydratační účinky a působí ještě rychleji než kolagen,” vysvětluje Anna Brandejs.

Síla granátového jablka

Říká se, že jedno jablko denně je půl zdraví. Konkrétně extrakt z granátového jablka se používá jako pomocník pro krásnou pleť, protože svými antioxidačními schopnostmi pomáhá k hydrataci kůže a zpomaluje předčasné stárnutí pleti i celého organismu. Antioxidanty je přímo nabitý, obsahuje jich dokonce více než často zmiňovaný zelený čaj. Extrakt z granátového jablka proto najdete i v doplňku stravy s rybím kolagenem Collagen+11 by ANNA BRANDEJS.

doplněk stravy s koleganem

Autor: katka.pekarkova

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč