Doplněk stravy jako cesta ke zdravé a krásné pleti. Co říkají odborníci?

Komerční sdělení
Doplněk stravy jako cesta ke zdravé a krásné pleti. Co říkají odborníci?
sdílet:
Na trhu najdeme celou řadu produktů, které slibují zázračný efekt na naše tělo a zaručují s tím související výsledek v podobě zdravé a krásné pokožky. Ve světle slávy bývá zbožňovaný elixír mládí – kolagen. Protože vyznat se v problematice kolagenu se zdá být téměř nemožné, zeptali jsme se odbornice Anny Brandejs, která dlouhodobě pracuje na vývoji doplňků stravy na podporu dokonalé pleti.

Zevnitř ven

Anna Brandejs se v životě řídí heslem, že strava má být také naší medicínou. Z toho důvodu se před mnoha lety rozhodla, že se bude věnovat právě doplňkům stravy. Propojení zdraví s péčí o pleť se věnuje dlouhodobě už od roku 2002. Dobře proto ví, že o pleť se musíme starat nejen zvenčí, ale také zevnitř. Jaké složení má podle ní skutečně kvalitní a maximální funkční doplněk stravy s kolagenem?

Nejlepší zdroj kolagenu

Víte, že rybí kolagen je zcela jiný, než ostatní druhy kolagenu? Zásadní rozdíl lze pozorovat až v mikroskopické blízkosti, protože spočívá ve struktuře kolagenu na jeho molekulární úrovni. Kolagen, který se získává z mořských živočichů, obsahuje kolagen typu 1, díky čemuž je mnohem lépe vstřebatelný a využitelný právě pro samotnou pleť. I z toho důvodu se Anna Brandejs zaměřuje na nejlepší rybí kolagen získaný sofistikovanou ionickou filtrací a demineralizací.

Jedno souvisí s druhým

Anna Brandejs radí, jak dosáhnout efektivních výsledků v podobě pevnější a hladší pleti: „Kupujte jedině rybí kolagen typu I., který je 100 % čistý a dobře hydrolyzovaný.“

Další velké plus podle odbornice je, když doplněk stravy obsahuje i další látky na podporu zdraví pleti. „Například vitamin C nebo patentovanou látku Ceramosidy™– to jsou tuky z klíčků pšenice, které mají pro pleť vysoce hydratační účinky a působí ještě rychleji než kolagen,” vysvětluje Anna Brandejs.

Síla granátového jablka

Říká se, že jedno jablko denně je půl zdraví. Konkrétně extrakt z granátového jablka se používá jako pomocník pro krásnou pleť, protože svými antioxidačními schopnostmi pomáhá k hydrataci kůže a zpomaluje předčasné stárnutí pleti i celého organismu. Antioxidanty je přímo nabitý, obsahuje jich dokonce více než často zmiňovaný zelený čaj. Extrakt z granátového jablka proto najdete i v doplňku stravy s rybím kolagenem Collagen+11 by ANNA BRANDEJS.

doplněk stravy s koleganem

Autor: katka.pekarkova

Obchod Apetit