0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Francouzské delikatesy seženete v novém obchodě

Francouzské delikatesy seženete v novém obchodě
sdílet:
Příznivci francouzské kuchyně si nyní mohou koupit pravé delikatesy v ulici V Celnici v Praze.

Součástí Brasserie La Gare je Boutiques Gourmandes, otevřený denně od 8 do 23 hodin, s nabídkou originálních surovin a delikates. Koupit zde můžete máslo, tapenády, králičí i vepřovou paštiku, casoulet, květák ve vinném octě, lilek či lišky ve skle nebo uzeného lososa.

Když obchod s francouzskými delikatesami, tak samozřejmě nesmějí chybět sýry – například čerstvý Brie, Comte Extra či Petit Munster a dalších osmnáct druhů balených sýrů. Kompletní nabídka Boutiques Gourmandes je dostupná na www.lagare.cz.


Pekařství a chocolaterieK sýru či paštice si rovnou můžete koupit čerstvě upečené bagety nebo chléb. Pokud jste na sladké, dejte si koláč, croissanty anebo pralinky. Boutiques Gourmandes má kromě pekařství také vlastní chocolaterii s výrobou pralinek – ty jsou tady k mání za cenu 65 Kč za 100 g. 


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit