0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jak vám chutná nový Apetitonline.cz?

Jak vám chutná nový Apetitonline.cz?
sdílet:
Líbí se vám nový Apetitonline.cz? Nebo byste něco změnili? Zapojte se do ankety a pomozte nám vylepšit své oblíbené stránky o jídle a vaření. Pro hlasující máme kulinářské ceny.

Připravili jsme pro vás nový web se spoustou vylepšení. Přehlednější nabídka receptů,  design k nakousnutí a jednoduché vyhledávání. Nově s námi můžete vařit také podle sezony. Stačí jedno kliknutí myší, a před vámi se rozprostře bohatá nabídka receptů z hrušek, švestek nebo hub.

Zajímá nás váš názor. Líbí se vám nový Apetitonline.cz? Zapojte se do ankety a získejte kuchařky Edice Apetit a zástěry na vaření. Hodnotnou cenu získá každý desátý. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Přidejte svůj názor do ankety na www.apetitonline.cz/anketa.


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit