0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

KÁVA DOUWE EGBERTS – RADOST V KAŽDÉM DOUŠKU

KÁVA DOUWE EGBERTS – RADOST V KAŽDÉM DOUŠKU
sdílet:
Komerční článek - Hodně z nás provází káva celým dnem. Ráno nás nastartuje, v práci pomůže vyřešit problém, odpoledne provoní chvíli oddechu a večer bývá příjemnou tečkou za dobrým jídlem. Její příprava je u někoho automatický zvyk, jinde malý rituál s pevnými pravidly.

Propagace značky Douwe Egberts.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Někdo ji sladí a doplňuje mlékem či smetanou, jiný si slastně vychutná její hořkou chuť. Pro někoho je nejdůležitější vůně a další se těší na první ochutnání horkého nápoje. Tisíckrát jiná, ale stále stejná – to je dobrá káva.

A co znamená káva pro vás? Je to povzbuzení, osvěžení, inspirace, energie, uloupená chvilka samoty, nebo naopak okamžik sdílený s přáteli? Možná je to všechno, a ještě něco navíc. Dobrá káva znamená hlavně radost v každém jednotlivém doušku, který si můžete vychutnat.

Douwe Egberts Mezi nejoblíbenější značky na českém trhu patří již řadu let káva značky Douwe Egberts, která je vyráběna s pečlivostí a láskou k tomuto skvělému nápoji již od roku 1753. Díky důkladnému výběru zrn, dokonalému pražení a neustálé kontrole v celém procesu zpracování jsou kávy Douwe Egberts zárukou skvělé kvality a nevšedního kávového zážitku.

Kávoví znalci vědí, že jedny z nejkvalitnějších kávových zrn plodí kávovníky odrůdy Arabica. A právě tato odrůda dala vzniknout dvěma vynikajícím kávám Douwe Egberts, jimiž jsou Excella a Espresso.

Prémiová káva Douwe Egberts Excella s delikátním aroma a chutí je složená 100% z vybraných zrnek odrůdy Arabica. Byla vytvořena pro obohacení každého vašeho dne o nevšední kávový zážitek. Je vhodná pro přípravu turecké či překapávané kávy a také espressa. Vyrábí se v baleních po 100, 250 a 2x 250 gramech.

Douwe Egberts Espresso je luxusní káva s bohatým aromatem a chutí pro opravdové znalce. Je složená výhradně z nejkvalitnějších zrnek odrůdy Arabica a je vhodná zejména pro přípravu espressa. Káva Espresso se prodává v baleních po 250 gramech jako mletá nebo zrnková. Espresso má rovněž svou instantní variantu, která se prodává ve skleněné dóze se 100 gramy kvalitní rozpustné kávy, která vytvoří bohatou krémovou pěnu.

Douwe EgbertsObě kávy jsou nejen základem skvělého pohoštění pro přátele či rodinu, ale mohou se stát i milým dárkem, třeba k Vánocům. Ať už pro vás káva znamená cokoli, pokud si vyberete Excellu či Espresso, nikdy nebudete zklamáni. V každém doušku naleznete to, co máte na dobré kávě rádi právě vy.

Více informací nejen o těchto kávách, ale třeba také o historii a přípravě kávy naleznete na www.douwe-egberts.cz.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč