Listopadový Apetit vychází s gastrodiářem

Listopadový Apetit vychází s gastrodiářem
sdílet:
Tohle vás zahřeje! Již příští týden vychází Apetit, ve kterém najdete kromě báječných podzimních receptů také diář pro rok 2013.

K listopadovému Apetitu jsme přibalili diář, který vás s chutí provede příštím rokem. Díky němu neminete žádnou gastroakci a budete mít přehled o tom, které plody mají zrovna sezonu. Do diáře jsme pro vás také uvařili dvacet dva inspirativních receptů. Originální příbal najdete u každého výtisku listopadového Apetitu, dostane se tedy i do schránek předplatitelů a ke všem čtenářům na Slovensko. Nenechte si ujít listopadový Apetit s originálním gastrodiářem pro rok 2013. Vychází v pátek 19. října.

Z obsahu časopisu


Do jedenáctého vydání Apetitu jsme pro vás kromě diáře připravili také jídla pro zahřátí a dobrou náladu. Na stránkách časopisu najdete recepty, díky nimž si zamilujete podzim – chutná jídla ze zvěřiny, báječných brambor a pro milovníky sladkého teplé dezerty. Představíme vám také opravdovou indickou kuchyni připravenou ze surovin, které seženete i u nás. Stejně jako minulý rok ani letos jsme nezapomněli na ty z vás, kteří rádi soutěží. Na stránkách listopadového Apetitu vás čeká vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát skvělé pomocníky do kuchyně. Apetit s diářem vychází v pátek 19. října.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit