Mlsejte zmrzlinu zdarma a vyhrávejte

sdílet:
Stopněte si zmrzlinu, hlasujte a vyhrajte soukromou zmrzlinovou party

Ben & Jerry’s přijíždí do vašeho města a přiváží kopec zmrzliny pro své fanoušky zcela zdarma. Letos poprvé se legendární zmrzlina vydala na turné po českých městech a fanoušci je mohou potkat v Praze, Brně a Plzni. Ochutnejte čtyři lahodné příchutě (strawberry cheesecake, choc fudge brownie, caramel chew chew, cookie dough), hlasujte o tu nejoblíbenější na Facebooku a vyhrajte soukromou zmrzlinovou party.

Zmrzlinové rohaté kamarády můžete potkat do 7. června 2012 v ulicích Prahy, Brna a Plzni a jejich cestu můžete sledovat on-line na https://www.facebook.com/BenJerry.CZ. Zde se můžete zapojit do hlasování o nejoblíbenější příchuť a sdílet své dojmy s dalšími příznivci zmrzliny.

O zmrzlině Ben & Jerry’s


Dnes už legendární zmrzlinu začali vyrábět dva kamarádi Ben a Jerry v roce 1978 v USA. Již od  počátku si dali za cíl spolupracovat s nejlepšími farmáři, vyrábět zmrzlinu tím nejpoctivějším způsobem z přírodních ingrediencí a propagovat obchodní postupy, které respektují planetu a životní prostředí. Tímto posláním se společnost inspiruje dodnes. K její celosvětové proslulosti přispělo i hlavní motto, kterým se řídí: Mír, láska a zmrzlina!

Připravila Irena Vaňková

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit