Novinky na talíři: férové marmelády a rajčata z krabičky

sdílet:
Jaké výrobky stojí za pozornost?

Ranní směsi Mixit


Mícháním vlastního müsli se už bavíme nějakou dobu. Na Mixit.cz si nyní můžete i spočítat i nutriční hodnoty své snídaně a upravit směs tak, aby měla ideální poměr bílkovin, tuků a sacharidů. Skvělá vychytávka!

Fairtradové výrobky v Marks & Spencer


Marks & Spencer již delší dobu nabízí výrobky označené logem spravedlivého obchodu. Část zisku věnuje na rozvoj regionů, ze kterých potraviny pocházejí. Oblíbili jsme si voňavý zelený čaj s citronem a jemně nakyslou meruňkovou marmeládu. Z běžných produktů obchodního řetězce doporučujeme vanilkový extrakt, který je skvělý do smetanové zmrzliny.

Sýry jako dárek


Do Apetit Shopu nově dorazilo dárkové balení sýrů. Najdete v něm sýry Manchego a Iberico, ovčí sýr s rozmarýnem a kozí sýr s bylinkami. Všechny pocházejí ze Španělska. V našem e-shopu nyní se slevou 15 %.

Vyzrálá rajčata od Podravky


Novou řadu výrobků představila také Podravka. Rajčata z Itálie a Chorvatska zabalila do praktických tetrapakových krabiček, a vy je tak můžete mít kdykoli po ruce. Krájená rajčata s česnekem nám moc chutnala v omáčce s čerstvými těstovinami. Mnohem lepší volba než nedozrálé plody z dovozu.

Activia bílá Zrající v kelímku


Danone představilo nový bílý jogurt. Activia bílá Zrající v kelímku má spotřebitele oslovit hustou konzistencí a jemně nakyslou chutí, kterou dosahuje jiným postupem výroby než její předchůdkyně. Jogurt zraje přímo v kelímku. Doporučujeme ke snídani nebo svačině – obsahuje bakterie dobré pro zažívání.

McBůček a McKřen


Fastfoodový řetězec McDonald’s hraje na českou notu a nabízí lidovky. Jsme zvědaví, jak sendviče McBůček a McKřen zaujmou české spotřebitele.Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit