0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Novinky na talíři: férové marmelády a rajčata z krabičky

Novinky na talíři: férové marmelády a rajčata z krabičky
sdílet:
Jaké výrobky stojí za pozornost?

Ranní směsi Mixit


Mícháním vlastního müsli se už bavíme nějakou dobu. Na Mixit.cz si nyní můžete i spočítat i nutriční hodnoty své snídaně a upravit směs tak, aby měla ideální poměr bílkovin, tuků a sacharidů. Skvělá vychytávka!

Fairtradové výrobky v Marks & Spencer


Marks & Spencer již delší dobu nabízí výrobky označené logem spravedlivého obchodu. Část zisku věnuje na rozvoj regionů, ze kterých potraviny pocházejí. Oblíbili jsme si voňavý zelený čaj s citronem a jemně nakyslou meruňkovou marmeládu. Z běžných produktů obchodního řetězce doporučujeme vanilkový extrakt, který je skvělý do smetanové zmrzliny.

Sýry jako dárek


Do Apetit Shopu nově dorazilo dárkové balení sýrů. Najdete v něm sýry Manchego a Iberico, ovčí sýr s rozmarýnem a kozí sýr s bylinkami. Všechny pocházejí ze Španělska. V našem e-shopu nyní se slevou 15 %.

Vyzrálá rajčata od Podravky


Novou řadu výrobků představila také Podravka. Rajčata z Itálie a Chorvatska zabalila do praktických tetrapakových krabiček, a vy je tak můžete mít kdykoli po ruce. Krájená rajčata s česnekem nám moc chutnala v omáčce s čerstvými těstovinami. Mnohem lepší volba než nedozrálé plody z dovozu.

Activia bílá Zrající v kelímku


Danone představilo nový bílý jogurt. Activia bílá Zrající v kelímku má spotřebitele oslovit hustou konzistencí a jemně nakyslou chutí, kterou dosahuje jiným postupem výroby než její předchůdkyně. Jogurt zraje přímo v kelímku. Doporučujeme ke snídani nebo svačině – obsahuje bakterie dobré pro zažívání.

McBůček a McKřen


Fastfoodový řetězec McDonald’s hraje na českou notu a nabízí lidovky. Jsme zvědaví, jak sendviče McBůček a McKřen zaujmou české spotřebitele.Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit