0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ochutnejte vánoční cukroví z Erhartovy cukrárny

Ochutnejte vánoční cukroví z Erhartovy cukrárny
sdílet:
Nemáte čas na předvánoční pečení, ale i přesto si chcete na Vánoce dopřát poctivé domácí cukroví? Ulehčete si práci – ručně dělané cukroví vlastní výroby za vás tak jako každé Vánoce napeče Erhartova cukrárna.

Ti, kteří cukroví této proslulé pražské cukrárny již v minulosti ochutnali, půjdou zřejmě najisto. Ostatní se mohou spolehnout na kvalitu použitých surovin. Na ty správné ingredience totiž cukráři u Erharta nedají dopustit, ať se jedná o dorty, nebo o vánoční cukroví.

Takřka dvacet druhů poctivého vánočního cukroví koupíte v různých baleních. V nabídce bude ¼, ½, 1 a 2 kg balení – vyberou si zkrátka všichni. Za kilogram cukroví zaplatíte pět set korun.

Objednávat můžete různými způsoby. Buď využijte objednávkový formulář na webových stránkách www.erhartcafe.cz, nebo napište mail na adresu objednavky@erhartcafe.cz. Můžete také zavolat na tel. 233 312 148 nebo se zastavit osobně kdykoli mezi 10–19 hodinou přímo v Erhartově cukrárně v Praze na Letné.

Erhartova cukrárna, Milady Horákové 56, Praha 7. Otevřeno denně 10–19 hod.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit