Oslavte Valentýna večeří pro zamilované

sdílet:
Slavíte se svým partnerem Valentýna, svátek všech zamilovaných? Překvapte svou lásku gurmánským zážitkem a vychutnejte si večeři ve dvou. Zarezervujte si romantický večer třeba v jedné z následujících restaurací.

NOI


Oslavte Valentýna v originální thajské restauraci NOI, kde je pro vás nachystáno speciální menu pro dva za velmi výhodnou cenu. Pochutnáte si například na grilovaných kuřecích špízech s arašídovou omáčkou nebo na hovězím ze svíčkové. Romantickou atmosféru večera podtrhne 80 hořících svíček.
Info: www.noirestaurant.cz

Piano Nobile (Chateau Mcely)


Vyjeďte si z Prahy na výlet a večer oslavte den lásky na zámku v restauraci Piano Nobile. Při svíčkách ochutnáte skvělé lahůdky šéfkuchaře Josefa Rychtra – telecí pečeně s kapkou zamilovaného damiánového oleje, servírovanou na lesklých brambůrkách se šafránem a zeleninou. Po večeři si můžete odpočinout ve zdejších luxusních lázních.
Info: www.chateaumcely.cz

U Emy Destinnové


Pokud chcete strávit svůj romantický večer v plném soukromí, rezervujte si stůl v restauraci s ‚praskajícím krbem‘ U Emy Destinnové. V den sv. Valentýna vám zde naservírují například grilované kalamáry a langusty, podávané se zeleným grilovaným chřestem, nebo novozélandské jehněčí hřebínky s fazolkami. 
Info: www.jbclub.cz

Sarah Bernhardt (hotel Paříž)


V hotelu Paříž je pro vás připraveno labužnické valentýnské menu, na jehož sestavení si dal Karel Hynek, šéfkuchař této restaurace, opravdu záležet. Ochutnat můžete třeba karamelizovaný kozí sýr s lilkovým kaviárem a pečenými keříkovými rajčaty, telecí plátky se slaninovým krémem a na závěr večera se nechte okouzlit delikatesou v podobě marcipánového snoubení.
Info: www.hotel-paris.cz

Noem Arch


Nechte se zavézt limuzínou do této brněnské restaurace a pochutnejte si na večeři při svíčkách.  Na valentýnském menu najdete například terinku z králíka s uzenou slaninou a jablky, konfitované filátko ze sumce v přepuštěném másle nebo grilovaná bažantí prsíčka v sušeném špeku.
Info: www.noemarch.cz

Pálffy Palác


Na valentýnskou nabídku do romantického barokního Pálffy Paláce nedaleko Malostranského náměstí si můžete vyrazit od 12. 2. do 14. 2. Čeká na vás to nejlepší z králičího masa se zimní zeleninou, a pokud budete mít chuť na něco exotičtějšího, tak si objednejte bazalkové rizoto s plátky telecího rostbífu a chilli pěnou.  
Info: www.palffy.cz

U Malířů


Tradiční kuchyně a historická atmosféra na vás čekají v restauraci U Malířů. V tento slavnostní den se na valentýnském menu objeví mimo jiné marinovaný mečoun s hráškovým pyré a pečenou chilli papričkou, telecí ossobuco s artyčokovými srdíčky nebo sotýrované kousky humra s estragonovými těstovinami.
Info: www.umaliru.cz

La Bouchée


Zavítejte na Valentýna do brněnské restaurace La Bouchée a nechte se okouzlit domácí francouzskou kuchyní připravovanou z kvalitních biopotravin. Na svatého Valentýna je připraveno speciální menu pro dva. Objednejte si třeba filet z pohořelického pstruha podávaný s domácí bramborovou kaší ochucenou parmazánem a přelitý šlehanou vinnou pěnou. Michal Hájek, šéfkuchař této restaurace, se specializuje právě na přípravu ryb, a tak určitě nebudete litovat.   
Info: www.labouchee.cz


Připravila Nikola Kricnerová

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit