Praha má bar, který patří do světové TOP 10

sdílet:
Black Angel’s je historicky první český bar, který byl nominován mezi desítku nejlepších hotelových barů v mezinárodní soutěži Tales of the Cocktail 2013. V žebříčku se spolu s ním umístily také podniky z USA, Velké Británie a Švýcarska.

Pražský bar Black Angel’s sklízí ocenění v zahraničí i na tuzemských soutěžích. Loni byl listem The Sunday Times zařazen mezi 50 nejlepších hotelových barů světa a na Czech Bar Awards se stal nejlepším hotelovým barem. Rok 2013 mu přinesl zatím největší úspěch, a to nominaci mezi nejlepší desítku hotelových barů v celosvětové soutěži Tales of the Cocktail 2013. Porota se při hodnocení zaměřila na složení koktejlového menu, kvalitu koktejlů a surovin používaných do drinků, kvalitu personálu a mnoho dalších aspektů, které podnik Black Angel’s vynesly až mezi desítku nej světových hotelových barů.

Atmosféra černobílých filmů


Bar je zařízen ve stylu prohibičních podniků 30. let 20. století. Specialitou podniku je neobvyklá nabídka nápojů. Nápojový lístek zde netvoří módní drinky jako mojito, cuba libre nebo piña colada, ale klasické koktejly podle původních receptur. Často jsou to nápoje, které se v Londýně pily už koncem devatenáctého století. Za jeden koktejl v baru Black Angel’s zaplatíte od 130 do 155 Kč. Bar se nachází v suterénu hotelu U Prince na Staroměstském náměstí v Praze.
 
Foto: Black Angel’s bar

Fotogalerie: Praha má bar, který patří do světové TOP 10

Více
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit