0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Představte své kulinářské umění na Apetit pikniku

Představte své kulinářské umění na Apetit pikniku
sdílet:
Prožijte atmosféru trhu z druhé strany! Staňte se na jeden den prodejcem svých vlastních dobrot na letním kulinářském trhu časopisu Apetitu.

Nadšenci a neobjevené kulinářské hvězdy – hledáme právě vás! Vaříte doma rádi, experimentujete a vymýšlíte nové recepty na jedinečné pochoutky? Máme pro vás příležitost, při které svým kulinářským uměním obšťastníte spoustu lidí, a ne jen své nejbližší okolí. Vypusťte své dobroty do světa!

Pod patronací Apetitu se můžete na jeden den stát trhovcem a své jedlé výtvory prodávat na kulinářském trhu Apetit piknik, který se bude konat v sobotu 22. června.
Nabízíme vám jedinečnou šanci ověřit si, jak vaše koláče, marmelády, sirupy, pečivo nebo třeba domácí knedlíky chutnají jiným mlsným jazýčkům. Spolu s dalšími trhovci můžete soutěžit o nejlepší výrobek a získat dárky od Apetitu a partnerů pikniku.


Nehledáme profesionální výrobce, ale začátečníky a kulinářské nadšence, kteří své výtvory zatím veřejně neprodávali. Rádi bychom na akci viděli více mužů-kulinářů. Potěšit nás můžete sladkými i slanými dobrotami! Už teď se nám sbíhají sliny na domácí paštiky, klobásky, sušenky, koláče a jiné chuťovky. Těšíme se i na vaše nápady, díky kterým proměníte sezonní plody do báječných lahůdek. 


Chcete představit své dobroty návštěvníkům na červnovém trhu Apetitu? Napište nám na adresu piknik@apetitonline.cz. V e-mailu uveďte:

  1. Své jméno, věk a místo, odkud pocházíte
  2. Něco málo o sobě (kdo jste, čím se zabýváte)
  3. Proč a co rádi vaříte (připojte také fotografii)
  4. Jaké výrobky ze své kuchyně byste chtěli představit na Apetit pikniku a čím jsou výjimečné?
           
Své odpovědi s fotografiemi posílejte do konce března 2013 na adresu piknik@apetitonline.cz. Po vyhodnocení všech příspěvků vás budeme kontaktovat. Těšíme se i na blogery a kulináře, kteří se již zúčastnili předešlých ročníků Apetit pikniku.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...

Obchod Apetit