0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Přivítejte jaro v restauraci Terasa U Zlaté studně

Přivítejte jaro v restauraci Terasa U Zlaté studně
sdílet:
V restauraci Terasa U Zlaté studně pro vás připravili nové sezonní à la carte a degustační menu. Přijďte a ochutnejte jedinečné delikatesy vhodné pro nadcházející jarní dny.

Jarní menu Pavla Sapíka


Šéfkuchař Pavel Sapík pro vás se svým týmem připravil novou sezonní nabídku. Vybrat si můžete jídla z à la carte menu nebo si objednat celé, pečlivě sestavené menu degustační. V něm najdete lahůdky jako marinovaného kanadského humra v citrusovém oleji nebo terinu z kachních jater v krustě z čokolády Valrhona. Další novinkou jarní degustační nabídky je mořský ďas pečený v pancettě. Jako lahůdku na konec ochutnáte čokoládovou tabulku ochucenou lesním ovocem. Její úžasnou chuť si budete ještě dlouho užívat a pamatovat.

Velikonoce v restauraci


Pokud chcete Velikonoce strávit netradičně, zarezervujte si stůl v restauraci Terasa U Zlaté studně, která se nachází ve stejnojmenném hotelu, jenž získal ocenění serveru Trip advisor jako nejlepší hotel na světě. Nejen že se restaurace pyšní překrásným výhledem na Prahu, ale také pro své hosty na Velikonoce připravila speciální gurmánský zážitek. Těšit se můžete na dušené jehněčí kolínko na česneku a na másle pečené jarní kuřátko. Připraveny pro vás budou také staročeské domácí šátečky. Po velikonočním obědě se můžete vydat na procházku do zahrad Pražského hradu. Přístup do zahrad je přímo z terasy restaurace.

restaurace Terasa U Zlaté studně
U Zlaté studně 166/4
Praha 1-Malá Strana
www.terasauzlatestudne.cz

Připravila Nikola Kricnerová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit