0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Roztančili jsme pro vás muffiny!

Roztančili jsme pro vás muffiny!
sdílet:
Natočili jsme pro vás video s roztancovanými muffiny! Podívejte se, co si celá naše redakce myslí o těchto zábavných buchtách, co do nich nejčastěji dává a k čemu je jí.

Naše redakce pro vás natočila video, ve kterém hrají hlavní roli muffiny. Pod naším vedením přímo tančí. Podívejte se na ně! Pokud stejně jako my milujete tyhle báječné minibábovky, utíkejte do trafiky pro zářijový Apetit. Má pro vás praktický dárek do kuchyně – formičky na pečení muffinů.

Formičky jsou ze silikonu, takže je nemusíte vymazávat. Jsou odolné vůči vysokým teplotám a můžete je bez obav mýt v myčce. Na výběr máte ze dvou barev – sytě červené a tyrkysově modré. Ke každému časopisu jsou přibaleny čtyři formičky. Kromě dárku najdete v časopise také deset skvělých receptů na muffiny. Vyzkoušejte je všechny. Kakaové s hruškami, citronové s mákem, čokoládové s ostružinami a další skvělé varianty. Zářijový Apetit s barevnými formičkami na pečení muffinů koupíte ve vybraných stáncích od 19. srpna.

Video s muffiny najdete zde

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit