Scuk.cz se představuje v novém kabátě

Scuk.cz se představuje v novém kabátě
sdílet:
Do nového roku s novým designem

Internetový průvodce po dobrých restauracích Scuk.cz představil zbrusu novou podobu svých stránek i nové funkce. Díky kompletnímu redesignu portálu se vám na něm bude lépe orientovat (třeba díky náhledům u profilů jednotlivých podniků). Nově se můžete zapojit do mapování dobrot, i pokud nepatříte mezi prověřené ‚scukaře‘.

Zde najdete dobroty


Scuk je internetový průvodce po místech, kde se dobře jí a kde se dobře nakupují potraviny. Kvůli etickému kodexu stránky provozovatelé nepouštějí k recenzím lidi pracující v gastronomii a své hodnotitele si poctivě prověřují. Díky tomu Scuk patří mezi nejdůvěryhodnější tuzemské portály, které mapují a hodnotí české restaurace, bary, kavárny, trhy a další místa, která jsou spojena s více či méně kvalitní gastronomií.

Scuk navlékl nový kabát


Nyní se do hodnocení můžete pustit i vy! Právě díky kompletní přeměně Scuku si milovníci dobrého jídla mohou navzájem sdělovat své zážitky a také si snadno vytvořit seznamy oblíbených podniků (označíte srdíčkem či hvězdičkou), nebo naopak míst, kam by již lidská noha neměla vkročit (označíte zamračeným smajlíkem). Nový Scuk můžete navštívit i přes chytrý telefon nebo tablet. A to tudy --> www.scuk.cz

Připravila Nikita Rybová

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit