0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Sestavte si své vlastní menu v Le Terroir

Sestavte si své vlastní menu v Le Terroir
sdílet:
Restaurace Le Terroir na Starém Městě obměňuje menu každý měsíc podle sezony, a tak se k vám na talíř dostanou ty nejčerstvější suroviny. Letos získala ocenění jako pátá nejlepší česká restaurace podle publikace Maurerův výběr Grand Restaurant.

Lednové menu


V Le Terroir se specializují na delikátní francouzskou kuchyni. Od 11. ledna je pro vás v této sklepní restauraci připraveno nové lednové menu šéfkuchaře Jana Punčocháře, které vám představí osobně u vašeho stolu. Je jen na vás, kolik chodů si objednáte. Vybírat je opravdu z čeho, zkuste například lahůdku v podobě pečeného dančího hřbetu se slaninovými bramborovými noky a omáčkou ze sušených švestek nebo koláč z holuba z Anjou.

K večeři dobré víno


Součástí této restaurace je i sýrárna s nejlepším výběrem zralých francouzských sýrů a vinný sklep. Doplňte svůj gurmánský zážitek o lahodné víno. S výběrem vám rád poradí sommeliér Petr Hlinák, který pro vás sestavil rozsáhlý vinný lístek. Najdete v něm na 800 druhů vín z evropských vinic. Skvělou příležitostí k návštěvě Le Terroir je den sv. Valentýna. Šéfkuchař Jan Punčochář pro zamilované připravil pětichodové menu. Pro navození romantické atmosféry bude restaurace během večera nasvícena pouze svíčkami.
 
Restaurace Le Terroir
Jilská 6, Praha 1
www.leterroir.cz
 
Připravila Nikola Kricnerová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit