0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Skvělá večeře ve dvou v restauraci Alcron

Skvělá večeře ve dvou v restauraci Alcron
sdílet:
Přijďte ochutnat jedno z degustačních menu do restaurace Alcron v hotelu Radisson Blu. Již poněkolikáté se umístila v TOP 10 českých restaurací podle publikace Maurerův Výběr Grand Restaurant, letos na 9. místě.

Vyzkoušejte sedm chodů  


Skvělý výběr degustačních menu je připraven nejen z ryb a mořských plodů. Speciální nabídka šéfkuchaře čítá celkem sedm chodů a zahrnuje například mramorovou terinu z kachních foie gras, bažanta a piniové oříšky nebo pečenou langustýnku s pyré z jablek golden delicious a zapečené domácí jelítko. V nabídce restaurace nechybí ani široký výběr francouzských a mezinárodních sýrů. Sezonní menu již několik let sestavuje Roman Paulus, který patří mezi naše nejlepší šéfkuchaře a pyšní se oceněním Kuchař roku 2009/2010.

Luxus i plné soukromí ve stylu 30. let  


Alcron nabízí posezení pouze pro 24 hostů, při vstupu tak máte pocit jisté domáckosti. Intimní prostředí restaurace s původním mramorovým krbem z třicátých let minulého století vzniklo z původní krbové části hotelové haly. Tapeta s roztančenými páry s pozadím New Yorku umocňuje luxusní a velmi přívětivý ráz celého interiéru. Alcron je vyhlášen pátečními tanečními večery i tradičními kurzy vaření. Sobota je věnována kurzům pro děti od čtyř let, kde se i ti nejmenší mohou pod vedením zkušeného kuchaře naučit připravovat jednoduchá dětská jídla. Neděle jsou již léta ve znamení populárního jazz brunche.  

Restaurace Alcron, Radisson Blu Hotel 

Štěpánská 40, Praha 1
www.alcron.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit