SOUTĚŽTE O 3× EXKLUZIVNÍ KUCHAŘKU OD ZEPTER

sdílet:
Komerční článek - Znáte nádobí na vaření Zepter Masterpiece? Jedná se o revoluční systém na vaření, jehož jednotlivé kusy lze ukládat nad sebe. Je navržený pro vaření s minimálním množstvím soli, vody nebo oleje, čímž umožňuje jídlu uchovávat si přirozené vůně, chutě, vitaminy a nutriční vlastnosti.

Propagace značky Zepter.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Zepter Díky menšímu obsahu kalorií a tuku přispívá společnost Zepter k přípravě výživnějších jídel a zdravějšímu životnímu stylu. Více na www.zepter.cz.

Kuchařka Cookbook od společnosti  Zepter International nabízí více než 200 stran informací o tom, jak připravit zdravé, chutné pokrmy za použití minimálního množství soli a tuků. Obsahuje praktické rady a tipy na vylepšení kteréhokoli jídla. Najdete v ní recepty na předkrmy, polévky, těstoviny, hlavní chody i dezerty v duchu hesla „Zdravý a dlouhý život pro celou rodinu“. Cena kuchařky je 720 Kč.


Rádi soutěžíte? Pak neváhejte a hrajte o automobil SEAT Altea XL a 999 Zepter cen za 1 milion! Více na  www.zepterhra.cz.
Zepter

Soutěž ukončená

Vyhrávají
Lucie Nantlová
Marie Jurková
Dana TruksováZepter

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit