Soutěžte se sprchovými gely Radox!

radox
ZDROJ: Apetitonline.cz
sdílet:
Komerční článek - Odpovězte správně na soutěžní otázku a tři z vás vyhrají balíček tělové kosmetiky Radox v hodnotě 500 Kč složený výhradně z limitovaných řad inspirovaných Afrikou či čajovými plantážemi.

Propagace značky Radox.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nechte se přenést do světa horké africké savany a dopřejte si nevšední zážitek s blahodárnými účinky baobabu či rooibosu používaných v Africe již po staletí. Vyhrajte sprchový gel Radox African Baobab s barvou zářícího afrického slunce a výtažky plodů ‚stromu života‘ baobabu či zklidňující sprchový gel Radox African Rooibos s výtažky rooibosu a květů mateřídoušky. Koupelové pěny Radox African Rooibos a Radox African Baobab – ty jsou rovněž součástí balíčku – zaručeně odplaví všechny vaše chmury a zanechají vás příjemně uvolněné. Dokonale sladěná řada ze zeleného čaje s květy jasmínu, složená ze sprchové gelu Radox Green Tea a koupelové pěny Radox Green Tea, vás přenese do tajemného světa relaxace a zahalí jemnou vůní čajových lístků.

Radox

Soutěž ukončná, balíček tělové kosmetiky vyhrávají:
Jaroslava Janíčková
Renata Varšavová
Alice Kalabusová

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.
 

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit