0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soutěžte se sprchovými gely Radox!

radox
ZDROJ: Apetitonline.cz
sdílet:
Komerční článek - Odpovězte správně na soutěžní otázku a tři z vás vyhrají balíček tělové kosmetiky Radox v hodnotě 500 Kč složený výhradně z limitovaných řad inspirovaných Afrikou či čajovými plantážemi.

Propagace značky Radox.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nechte se přenést do světa horké africké savany a dopřejte si nevšední zážitek s blahodárnými účinky baobabu či rooibosu používaných v Africe již po staletí. Vyhrajte sprchový gel Radox African Baobab s barvou zářícího afrického slunce a výtažky plodů ‚stromu života‘ baobabu či zklidňující sprchový gel Radox African Rooibos s výtažky rooibosu a květů mateřídoušky. Koupelové pěny Radox African Rooibos a Radox African Baobab – ty jsou rovněž součástí balíčku – zaručeně odplaví všechny vaše chmury a zanechají vás příjemně uvolněné. Dokonale sladěná řada ze zeleného čaje s květy jasmínu, složená ze sprchové gelu Radox Green Tea a koupelové pěny Radox Green Tea, vás přenese do tajemného světa relaxace a zahalí jemnou vůní čajových lístků.

Radox

Soutěž ukončná, balíček tělové kosmetiky vyhrávají:
Jaroslava Janíčková
Renata Varšavová
Alice Kalabusová

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.
 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit