0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Soutěžte o poukaz na labužnický Grand Restaurant Festival

Soutěžte o poukaz na labužnický Grand Restaurant Festival
sdílet:
Se začátkem nového týdne máte opět možnost zúčastnit se bleskové soutěže o jeden z deseti poukazů v hodnotě 300 Kč na Grand Restaurant Festival. Dejte si vybrané delikatesy!

Jak soutěžitChcete vyhrát poukaz na Grand Restaurant Festival? Princip soutěže zůstává stále stejný. Odpovězte na soutěžní otázku, která pro dnešní den zní: „Jaký alkoholický nápoj je vhodné popíjet ke kuřecím nudličkám s pomerančem po asijsku?“ Správnou odpověď hledejte v článcích publikovaných na Apetitonline.cz a zašlete ji spolu se svým jménem, příjmením, adresou a telefonem na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu zprávy uveďte „Grand3“.

Vyhrává prvních deset soutěžících, kteří nám zašlou e-mail se správnou odpovědí. Jména výherců zveřejníme ještě dnes na stránkách Apetitonline.cz a na našem profilu na Facebooku.

Více o festivalu: www.grandrestaurantfestival.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit