Ušetřete během Dnů Marianne s Lady kartou

Ušetřete během Dnů Marianne s Lady kartou
sdílet:
Komerční článek - Těšíte se na nákupy se slevou během Dnů Marianne? Letos můžete ušetřit ještě víc. Pořiďte si Lady kartu a nakupujte již nyní s výhodami, které vás oslní.

Dny Marianne levněji


Komerční banka nabízí nový bankovní produkt, stylovou Lady kartu. Tato platební karta vám umožní dopřávat si nejrůznější zážitky a nakupovat levněji a s výhodami v síti partnerských obchodů. Vyrazte na zábavné nákupy do světa módy, kosmetiky a šperků. Přehled obchodů, ve kterých získáte při platbě Lady kartou slevu, najdete na www.ladykarta.cz. Pořiďte si včas svoji Lady kartu. Jen tak s ní budete moci nakupovat během Dnů Marianne, které se konají v září, a naplno si tak užívat všech slev a dalších výhod, které tento stylový bankovní produkt nabízí.

 

 

Spoření na budoucnost


Zažádejte si o Lady kartu a užívejte si výhod, které nabízí. Věděla jste například, že z každého provedeného nákupu získáte zpět 1 % ze zaplacené částky? Suma vám bude převedena na účet penzijního připojištění u Penzijního fondu Komerční banky. Pokud penzijní připojištění u Komerční banky nemáte, můžete si ho snadno založit nebo si převést své současné.

 

 

 

 

Nejlepší bankovní produkt


Lady karta zvítězila v soutěži Hospodářských novin Nejlepší banka 2011 v kategorii Bankovní inovátor. V on-line hlasování ji veřejnost vybrala jako nejlepší bankovní produkt roku 2011. Staňte se i vy její spokojenou uživatelkou. O Lady kartu můžete zažádat na kterékoli pobočce Komerční banky nebo prostřednictvím internetu na webových stránkách www.ladykarta.cz. Přesvědčte se o jejích výhodách na www.ladykarta.cz nebo kontaktujte bezplatnou infolinku 800 521 521.

 

 

 

 

Soutěžte s Lady kartou


Zapojte se do prázdninové soutěže s Komerční bankou. Stačí platit Lady kartou. Za jediný nákup můžete vyhrát až 10 000 Kč a spoustu dalších zajímavých cen. Jak na to? Nakupte ve dnech od 25. 7. do 12. 9. 2011 zboží nejméně za 300 Kč, zaplaťte Lady kartou a pak jen počkejte, zda se vaše platba umístila na 1111. místě. Čím častěji budete s Lady kartou platit, tím vyšší je vaše šance na výhru. Další podrobnosti a přesné podmínky soutěže najdete na www.kb.cz/soutez.

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit