0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

V Litoměřicích se budou promítat filmy s chutí

V Litoměřicích se budou promítat filmy s chutí
sdílet:
V Litoměřicích se o víkendu bude ochutnávat očima. Až do neděle tam probíhá Filmový festival Litoměřice, který nabídne filmy o jídle a pití.

Právě dnes začíná Filmový festival Litoměřice, který se koná od 26. do 28. srpna. Na své si přijdou nejen fanoušci filmů, ale také milovníci dobrého jídla. Pořadatelé se letos rozhodli nabídnout filmy, které ukazují jídlo a pití z nejrůznějších úhlů pohledu. Pro někoho je jídlo základní potřebou nutnou k přežití, jiní ho mají jako svoji nejmilejší zálibu.

Kromě sledování filmů o jídle a pití se můžete zapojit také do filmových dílen a vyzkoušet si různé, s filmařinou spojované profese. V doprovodném programu zaujmou také kurzy vaření a cooking show holandského šéfkuchaře, který se specializuje na vegetariánskou kuchyni. Program festivalu najdete na www.fifeli.cz.

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit