0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Večeře podle Marilyn

Večeře podle Marilyn
sdílet:
Menu inspirované oblíbenými chutěmi hollywoodské superstar nabízí až do konce srpna restaurace Lví dvůr.

Mrkvový krém se zázvorem, filírovaný flank steak s vaječnými nudlemi, tomatová omáčka s parmazánem a vanilková zmrzlina s madagaskarskou vanilkou, karamelovou omáčkou, karamelovým hnízdem a marinovaným ananasem – taková jídla zakomponoval do speciálního menu Jan Matějka, šéfkuchař restaurace Lví dvůr, kterou najdete v areálu Pražského hradu. Při vytváření menu se inspiroval surovinami, které měla filmová ikona nejraději.

Poslední srpnové dny s Marilyn


Jedinečná gurmánská akce končí 31. srpna. Speciální tříchodové menu podává restaurace Lví dvůr každý den od 18 hodin. Za večeři inspirovanou hollywoodskou hvězdou zaplatíte 590 Kč. Stůl si můžete rezervovat na www.lvidvur.cz/cz/rezervace.

Náš tip


Po večeři si pusťte některý z filmů, které Marilyn proslavily (nebo bychom spíš měli říct, že Marilyn proslavila je?). Ať už vyberete Někdo to rád horké, Pánové mají radši blondýnky nebo Slaměného vdovce, lepší tečku za gurmánským zážitkem si lze představit jen stěží.

Foto: archiv restaurace Lví dvůrAutor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...

Obchod Apetit