0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Víkend je ve znamení masopustních rejů

Víkend je ve znamení masopustních rejů
sdílet:
Plán na víkend je jasný – bujaré oslavy masopustu plné zabijačkových jídel a piva.
Valentýnský pivní masakr, pivovar Kocour, Varnsdorf (18. února 2012)
Svéráznou představu o oslavách lásky a zamilovaných má pivovar Kocour. Na víkend pro vás připravil dobré pivo a masopustní hody. Sobotní akce se nejspíš protáhne až do neděle, takže svůj žaludek připravte na pořádný přísun vepřových lahůdek. Nebudou chybět jitrničky, jelítka, tlačenka, ovar, guláš a další zabijačková jídla.
Info: www.pivovar-kocour.cz

Žižkovský masopust, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha (18.–21. února 2012)
Čtyřdenní maraton plný masopustního veselí a dobrého zabijačkového jídla začíná zítra na náměstí Jiřího z Poděbrad. Letos se k oslavám připojí i farmářské tržiště, které nabídne uzenářské a masné výrobky a k tomu třeba také sýry a nakládané dobroty.
Info: www.praha3.cz

Masopustní hody v restauracích, Praha, Brno, Pardubice, Liberec (21. ledna–21. února 2012)
Ještě o tomto víkendu můžete ochutnat masopustní pokrmy v restauracích v Praze, Brně, Pardubicích a Liberci. Tříchodové menu stojí 290 Kč a je celé ve znamení tradičních českých masitých jídel. Čekají na vás řízečky z vepřového ovaru, vepřové koleno v černém pivě, pečený bůček se staročeskou lepenicí, pečené selátko s bramborovým knedlíkem, jitrnice, jelita, polévka prdelačka a další speciality z vepřového masa.
Info: www.alakarte.cz

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit