0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Víkendové rozmazlování s ovesnými kroužky + SOUTĚŽ

Víkendové rozmazlování s ovesnými kroužky + SOUTĚŽ
sdílet:
Víkend vysloveně přeje rozmazlování v podobě pomalejších snídaní. S jejich přípravou si můžete více vyhrát, protože vás netlačí čas, stres, ani nahromaděné úkoly. Ráno si tak i první jídlo můžete opravdu užít. Jogurt či kaše s umně naaranžovaným ovocem, palačinky, lívance, vafle, vajíčka na všechny způsoby – to jsou víkendové stálice, které střídají ovesné kaše a zdravé cereálie, které si dopřáváme během všedních dnů.

Víkendové ráno si žádá snídani beze spěchu, nebo rovnou brunch, tedy pomalou snídani, kterou si protáhnete klidně až do odpoledne. Nikam nespěchejte a užijte si s rodinou chvíle plné smíchu a pohody. Jen si to představite – cereálie vesele zvonící o mističku, pískající konvice připravená zalít šálky s čajem, vůně čerstvé kávy, talíř plný šťavnatého ovoce, ze kterého si každý vybere na co má chuť, dělení se o zážitky z celého uplynulého týdne. Nezní to dokonale? Udělejte si z víkendového dopoledne malý svátek.

Ovesné Cheerios® s 91% celozrnné ovesné mouky vám vytrhnou trn z paty i během toho nejhektičtějšího dne. Stačí je zalít mlékem či přimíchat do jogurtu, přidat ovoce či ořechy a zdravá snídaně je na světě. Pro milovníky rychlých snídaní máme skvělou zprávu – další novinkou jsou voňavé Ovesné Cheerios® s jablečným pyré a skořicí, díky kterým vyčarujete skvělou podzimní snídani během pár okamžiků. Obsahují 85% celozrnné ovesné mouky a navíc i jablečné pyré a skořici. Oba druhy jsou i bohatým zdrojem vlákniny a obsahují také vitamíny, železo a vápník. Navíc, jsou bez palmového oleje a umělých aromat. Zpříjemnit si jimi můžete nejen všední dny, ale i víkendy! Zkuste z nich připravit třeba vynikající lívanečky, které budou milovat nejen děti, ale i dospělí! 

Minilívanečky s Ovesnými Cheerios® s jablečným pyré a skořicí

Ovesné Cheerios® s jablečným pyré a skořicíNa 8 porcí
Příprava: 20 minut
Opékání (1 várka): 2 minuty

Ingredience: 

 • 20 g Ovesných Cheerios® s jablečným pyré a skořicí
 • 125 g hladké mouky
 • 5 g kypřicího prášku do pečiva
 • 2 špetky soli
 • 300 ml mléka
 • 2 vejce
 • 2 lžičky medu
   

NA PODÁVÁNÍ

 • javorový sirup
 • čerstvé ovoce
 • Ovesné Cheerios® s jablečným pyré a skořicí
   

Příprava jídla

1 Ovesné Cheerios® s jablečným pyré a skořicí rozmixujeme na jemný prášek. Smícháme s moukou, kypřicím práškem a solí. Přidáme mléko, vejce a med a promícháme. 

2 Rozpálíme nepřilnavou pánev a malou naběračkou vytvoříme lívaneček či lívančky (podle velikosti pánve). Opékáme 1–2 minuty z obou stran.

3 Servírujeme s javorovým sirupem, čerstvým ovocem a Ovesnými Cheerios® s jablečným pyré a skořicí podle chuti.

Tip navíc

Lívanečky můžete před obrácením posypat trochou nahrubo nadrcených Ovesných Cheerios® s jablečným pyré a skořicí – dodáte tak lívanečkům element křupavosti. 

Vykročit s úsměvem do nového dne? Pomůže vám ranní rutina a zdravá snídaně
marianne.cz

SOUTĚŽ o 5 dárkových balíčků

A máme zde pro vás slibovanou soutěž! Vyhrajte 1 z 5 balíčků, které obsahují 4 balení Ovesných Cheerios® a kuchařku Připraveno do 30 minut. Stačí jenom vyplnit soutěžní formulář (v odkazu níže) a doufat, že budete vylosováni.

Soutěžní formulář rozklikněte ZDE

Soutěž byla ukončena.

Výherci SOUTĚŽE O 5 dárkových balíčků

 • Petra Křepelková
 • Anna Försterová
 • Nikola Maráková
 • Michaela Bukovanska
 • Lucie Holubová

Související články

Apetit magazín

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?
 • Zdraví a výživa

Co se stane s vaším tělem, když budete jíst každý den chleba?

Chléb v nejrůznějších podobách provází lidský jídelníček od pradávna. Protože ho lze snadno a levně připravit, navíc je jeho použití všestranné a univerzální, stal se základní potravinou a důležitým pokrmem mnoha lidí po celém světě. S...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč