0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte Mořskou kuchařku

Vyhrajte Mořskou kuchařku
sdílet:
Apetit klub pro vás má další soutěž o praktickou kuchařku. Vzhledem k tomu, že je léto, čas dovolených a pobytů u vody či u moře, vybrali jsme kuchařku zaměřenou na ryby a dary moře. Kromě sbírky receptů v ní najdete slovníček cizích názvů ryb i spoustu fotografií, které vám pomohou poznat pstruha od candáta a makrelu od sardinky.

Najdete v ní přes 350 receptů, rozdělených na Předkrmy a chuťovky, Saláty, Polévky, Hlavní jídla z ryb a plodů moře,  Těstoviny a rýže, Omelety a pizzy, Recepty pro školáky, Přílohy, Másla, marinády a omáčky a nechybějí ani dezerty vhodné po rybích pokrmech.

Kuchařka má jednu zásadní výhodu, na rozdíl od převzatých zahraničních publikací totiž reflektuje podmínky na českém trhu – suroviny použité v receptech koupíte i v českých obchodech. Kuchařku tak upotřebíte nejen u moře, kde vám bude průvodcem po trzích a restauracích, ale i doma, kde s s její pomocí lehce vykouzlíte chutné vzpomínky na letní dovolenou.

Pro ty, kdo si hlídají linii, navíc kuchařka přináší informaci o energetické hodnotě v kJ i kcal, obsahu cholesterolu a tuků, sacharidů a bílkovin ve všech hlavních jídlech v knize, a to v přehledné tabulce.

Soutěžit můžete v Apetit klubu, tak hurá do toho a lovu zdar!

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit