Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Červencový Apetit přináší letní osvěžení

Červencový Apetit přináší letní osvěžení

Dnes vychází červencové číslo časopisu Apetit. Osvěží vás barevnými ovocnými nápoji, letními saláty a úžasnou broskvovou zmrzlinou. Poradí vám také, jak využít cukety, a prozradí 10 nejlepších receptů ke grilování.
16. 6. 2011 | Autor: redakce Apetitu

10 receptů na gril s nápadem


Máte oblíbené recepty na gril, se kterými si vystačíte celé léto? My taky! Každý z nich jsme vylepšili novým nápadem. Ochutnejte jídla z grilu podle nás.

Letní osvěžení


Devět receptů na drinky, kvůli kterým si nemusíte pořizovat barmanskou výbavu. Stačí vám jen hromada čerstvého ovoce, džus nebo kapka alkoholu, led, sodovka a můžete podávat osvěžující letní nápoje.

Ovocné koláče na plech


Naše recepty na buchty z plechu vás nadchnou natolik, že je budete péct celé léto. Jsou rychlé, snadné a zužitkujete díky nim všechno ovoce, které přinesete ze zahrádky, obchodu nebo z lesa.

Učíme se od mistra: koprová omáčka


Uvařte si poctivou českou omáčku.Titus Eliáš, šéfkuchař restaurace Na Kopci, vás naučí koprovku příjemně hustou, krásně voňavou a správně zahuštěnou.

Dále v čísle


Recepty z kuchařky Zdeňka Pohlreicha Šéf na grilu, děti v kuchyni, test grilovacích klobás, reportáž z ekofarmy v Sasově a další

Přidat komentář