Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Podívejte se, kde dobře vaří

Do nové soutěže na www.apetitonline.cz se zapojila spousta nadšených kuchařů a milovníků dobrého jídla. Prohlédněte si galerii dobrého jídla.
30. 9. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Nové soutěže na www.apetitonline.cz se účastní spousta zapálených kuchařů a kuchařek. Posíláte nám své fotografie rozmanitých lahůdek z domácí i restaurační kuchyně, z cest i z domova, prostě odkudkoli, kde dobře vaří. Podívejte se, na čem si naši čtenáři pochutnávají. Muffiny, koláče, pečínky, smažený sýr a další klasické i originální dobroty (galerie k nahlédnutí zde).

Ochutnali jste i vy jídlo, na které nemůžete zapomenout? Zapojte se do soutěže také a podělte se o svůj zážitek s ostatními. Ukažte nám fotografie jídel, která potěší na talíři i v žaludku. V soutěži na www.apetitonline.cz můžete sdílet fotografie lahodných jídel, která jste sami uvařili nebo ochutnali v restauracích u nás či v zahraničí. 

Jak se zapojit? Je to jednoduché: vyfoťte jídlo, které vás zaujalo, vložte ho na stránky http://dobrevari.apetitonline.cz a řekněte svým kamarádům a známým, ať pro vás hlasují. Autoři fotografií jídla, které získají nejvíce hlasů, vyhrají hodnotné ceny. Stejně tak hlasující, kteří se do hodnocení jídel zapojí nejvíce.

 Podmínky soutěže najdete na http://dobrevari.apetitonline.cz. Ukažte nám, kde dobře vaří!

Přidat komentář