Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Sklizeno představuje nové foodie markety

Sklizeno představuje nové foodie markety

Novou linii prodejen připravilo Sklizeno. První vlaštovkou se stal obchod v Brně v Josefské ulici, brzy bude následovat otevření prodejny v Praze ve Vodičkově ulici.
1. 7. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Ve velkoryse pojatých prostorách foodie marketů Sklizeno najdou zákazníci lokální potraviny s prověřeným původem. Nabídku doplňují zahraniční produkty. Na pultech prodejen labužníci najdou evropské regionální speciality, jako jsou parmigiano reggiano, prosciutto, jamon serrano, francouzské paštiky nebo třeba výběrové olivové oleje. „Český původ zůstává pro Sklizeno důležitý, tuzemské potraviny budou stále tvořit většinu z nabídky nové linie prodejen,“ uvedl David Kukla, zakladatel sítě prodejen Sklizeno. O zaměření na českou produkci svědčí i další novinka. Během jednoho roku by se Sklizeno chtělo stát nejen prodejcem, ale i výrobcem vlastních potravin. Zakoupilo proto podíl v Agrodružstvu v Miroslavi na Znojemsku.

Čerstvé a české


Svoji první prodejnu otevřelo Sklizeno v roce 2011 v Křídlovické ulici v Brně. Od počátku chce česká společnost nabízet poctivé potraviny od regionálních zemědělců a výrobců. Vychází vstříc současnému trendu upřednostňování kvalitních surovin, které byly vyprodukovány v místě, kde jsou i prodávány, a nemusejí ke svým konzumentům cestovat přes půl světa. „Umístěním prodejen do centra měst se snažíme ještě více přiblížit našim zákazníkům, kteří nás do teď neměli na své nákupní trase, přitom u nás ale nakupovali rádi,“ vysvětlil David Kukla. Adresy všech prodejen a foodie marketů Sklizeno najdete na www.sklizeno.cz.

Přidat komentář