Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Apetit klub rozdával dárky

Apetit klub rozdával dárky

Na svátek zamilovaných jsme vás chtěli potěšit, a tak jsme pro všechny zaregistrované členy klubu vyhlásili hned několik soutěží. Kromě bonboniér Milka ve tvaru srdce či lahví Bohemia sektu jste mohli vyhrát i opravdu luxusní ceny, jakými byly poukázka do italské restaurace Toscana hotelu Corinthia či lahve pravého šampaňského Moët & Chandon, které do soutěže věnovala prodejna Gurmetum.
25. 2. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Poukázky na valentýnskou večeři stejně jako lahve plné svůdných bublinek jsme výhercům předávali u nás ve vydavatelství. Chtěli jsme nejen poznat některé z vás, členů Apetit klubu, ale hlavně jsme jim chtěli osobně pogratulovat k výhře a hlavně popřát krásného Valentýna.

Lahve Moët & Chandon, které do soutěže věnovala prodejna Gurmetum, vyhrály Lucie Gelná, Kateřina Pokorná, Adéla Šimšová, Kristýna Jeřabková a Vanda Helebrantová. Poukázku na večer plný lahůdek v italské restauraci Toscana vyhrály Veronika Picková, Lenka Bartošová, Marcela Brychtová. Vyfotili jsme se jen s některými, ale doufáme, že výhru si užily všechny!

Přidat komentář