Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Lístky na Prague Food Festival v květnovém Apetitu

Lístky na Prague Food Festival v květnovém Apetitu

Do narozeninového čísla Apetitu jsme pro vás kromě mnoha báječných receptů přidali i 100 lístků na svátek všech gurmánů, jak mnozí Prague Food Festivalu přezdívají. Získat jeden ze sta lístků na třídenní festival plný pohody, vybraných lahůdek, zábavy a kuchařského dovádění je otázkou pár kliků. Stačí se totiž zaregistrovat do Apetit klubu a při registraci vyplnit kód, který najdete právě jen a jen v květnovém Apetitu.

Pozor, akce platí pouze pro nově registrované.

Soutěž o dalších 40 lístků pokračuje! Prodloužili jsme ji pro Vás do 20.5.
24. 4. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Každý 10. registrovaný vyhrává. Soutěž probíhá do vyčerpání zásob lístků, nejpozději však do 11. 5. Vyhodnocení soutěže naleznete zde na www.apetitonline.cz 15. 5., lístky vám pošleme do 14 dnů po skončení soutěže, nejpozději však do 27. 5., doporučeně poštou na vaši kontaktní adresu. Informaci o tom, zda jste vyhráli, obdržíte e-mailem. Tak do toho!

Prague Food Festival je letos naplánován na poslední květnový víkend. Po loňském Žofíně se třídenní oslava umění nejlepších šéfkuchařů přesouvá na vodu. Domácí i exotické gastronomické speciality od více než 30 restaurantů si budete letos vychutnávat na lodích a pontonech na Vltavě, na Alšově nábřeží, na Křižovnickém náměstí a v Pražských Benátkách pod Karlovým mostem.

Časopis Apetit nebude na festivalu rozhodně chybět, dokonce tam bude mít vlastní stánek a malou lounge. Stánek Apetitu se může stát vaším ‚základním táborem‘, ze kterého budete vyrážet za kulinářským dobrodružstvím. Navíc jsme pro vás připravili řadu překvapení:

  • seznámíte se s celou redakcí časopisu Apetit
  • budete mít možnost koupit si originální zástěru Apetit v limitované edici
  • můžete si předplatit časopis Apetit, a získat dárek: kosmetiku Manufaktura
  • ochutnáte zákusek podle oblíbeného receptu
  • dostanete od nás praktický sedák
  • odnesete si deset nejoblíbenějších receptů Apetitu

Přidat komentář