Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Vaříte s houbami? I LOVE FOOD hledá nové talenty

Už jen několik dní máte na zapojení do amatérské kuchařské soutěže I LOVE FOOD o nejlepší houbový recept. Na vítěze čekají gurmánské ceny v hodnotě 50 000 Kč.
20. 8. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

Letošní gastronomický festival Foodparade, který se koná na konci léta – 6. září – v areálu zámku v Praze-Troji, zpestří klání kuchařů-neprofesionálů. Utkat se v něm mohou všichni kulináři starší 15 let. Jejich úkol? Připravit originální recept, ve kterém nesmějí chybět houby. Nezáleží na tom, zda to bude předkrm, polévka, hlavní jídlo, salát, či zda si snad někdo troufne na velmi nevšední dezert. Každý soutěžící však může zaslat pouze jeden jediný recept. Dokonalý a do posledního detailu vyladěný.

Své rodinné poklady nebo supermoderní nápady posílejte do 31. srpna na e-mail info@foodparade.cz. Ze všech receptů porota vybere 12 semifinalistů a z nich následně 6 finalistů, kteří se osobně představí 6. září na festivalu Foodparade na zámku Troja. Více o soutěži na stránkách pořadatele – kuchařské školy Chefparade. 

Víte, že…

… Češi jsou národ houbařů? Na houby se snad v žádné zemi nechodí s takovým nadšením. A láska k houbaření se v rodinách předává z generace na generaci. Jistě máte své oblíbené rodinné recepty na smaženici či houby s octem, inspirovat se však můžete i našimi tipy na houbové hody.

 

Přidat komentář