Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Vyhrajte vstup zdarma na předpremiéru filmu Láska na kari

Soutěž byla ukončena. Soutěžte a máte šanci ochutnat nový film dřív, než půjde do kin.
27. 8. 2014 | Autor: redakce Apetitu

Ve snímku Láska na kari se elegantní a vybraná francouzská gastronomie střetává s pikantní a vášnivou kuchyní v barvách Indie. A to vše pod dohledem Stevena Spielberga a Oprah Winfrey.

Madame Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem michelinských hvězd, se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. Madame Mallory zjistí, jak velké nadání má její konkurent, mladý indický šéfkuchař, a svolí k tomu, že ho vezme do učení. Dva světy receptů a chutí v jedné kuchyni slibuje velké kulinářské dobrodružství. Zvláště pokud se ho zúčastní i krásná francouzská kuchařka.

Film natočený podle románu Richarda Moraise má ve svém rodokmenu dvě velmi důležitá jména: jako producenti jsou pod ním podepsáni Steven Spielberg a Oprah Winfrey. Té kniha učarovala už v roce 2010, kdy ji prezentovala ve svém pořadu a časopise. „Od první chvíle, kdy jsem si přečetla scénář, jsem věděla, že tenhle film chci produkovat,“ konstatuje Oprah. „Jídlo pomáhá mísit různé kultury a dává nám schopnost zasáhnout do života druhých.“

Chcete si vychutnat předpremiérové promítání filmu Láska na kari zdarma? Mrkněte na soutěžní otázku a pošlete nám správnou odpověď. Pro pět z vás máme volné vstupy pro dvě osoby. Akce se koná 2. září od 18.45 v pražském kině Lucerna.

Jak se jmenuje poslední kuchařka z Edice Apetit?

a) Řecko
b) Zavařování
c) Saláty

Nápovědu najdete na www.apetitonline.cz. Správnou odpověď zasílejte na adresu soutez@apetitonline.cz, do předmětu uveďte ‚Laska na kari‘. Soutěž probíhá od 27. do 31. srpna 2014. Připraveno je pět výher po dvou vstupech. Vyhrává každý 50. soutěžící, který správně odpoví na soutěžní otázku, do vyčerpání zásob. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Výherci:
Pavel Šťastný​, Praha
Michaela Holická, Praha
Lukáš Procházka, Hostouň u Prahy
Vladislav Novický, Chotěboř
Edita Drábková, Čáslav

Přidat komentář