Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Mikulov gourmet festival, čtyřdenní oslava moravské kuchyně

Mikulov gourmet festival, čtyřdenní oslava moravské kuchyně

Jihomoravský Mikulov bude opět svědkem snoubení skvělých moravských vín se specialitami místních restaurací. Letos již počtvrté.
3. 5. 2013 | Autor: redakce Apetitu

V srdci vinařského města Mikulov proběhne od 30. května do 2. června 2013 Mikulov gourmet festival. I letos se ho zúčastní vybraní kuchaři, členové národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů, kteří ve svých domovských restauracích připraví tradiční i moderní moravskou kuchyni. Doplní ji oblíbenými moravskými víny. My se těšíme například na menu Rybí restaurace v lomu a na jejich opečeného kapra s v másle konfitovanými brambory, vaječnou sedlinou s opraženou strouhankou, orestovaným pórkem a jarní cibulkou a koprovou pěnou. Všechna menu mají jednotnou festivalovou cenu, a to 950 Kč. Kvůli omezenému počtu porcí doporučujeme rezervaci na http://www.mgfest.cz.

Náš tip:


Nepřehlédněte doprovodný program. Hned první festivalový den můžete navštívit zámek Mikulov, kde kromě slavnostního oběda proběhne prezentace růžových vín, prohlídka vinařské expozice a setkání s Asociací sommeliérů ČR.

Připravila Nikita Rybová

Přidat komentář