Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Esence léta: chladivá slast pro vaše smysly

AD
mladé ženy na pláži
ZDROJ: Shutterstock
sdílet:

Horké sluneční paprsky se už pomalu hlásí o slovo a s nimi přichází i jedno z nejoblíbenějších ročních období. Prázdniny a léto, mnoho radostí a zážitků, čas dovolené a pozitivnějších vibrací. A také nová příchuť zmrzlin.

Měření

Co pro vás znamenají prázdniny?

Pro mnoho lidí je to právě zmrzlina, která jim symbolizuje léto. A není divu, jde o vynikající způsob, jak se rychle ochladit, uspokojit chuť na sladké a načerpat tak novou energii. Krémová svěží textura, co se rozplývá na jazyku v nás zkrátka vyvolává radost a potěšení. Tuhle ledovou sladkost si navíc rádi vychutnáváme ve společnosti našich nejbližších, dáváme si ochutnat a sdílíme tyto radostné maličkosti, které vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. V těchto chvílích totiž zapomínáme na každodenní starosti a soustředíme se jen na přítomný okamžik

Skryt pre seznam

Dostali jste chuť na zmrzku?

Čeká vás v létě hodně cestování? Ať už je to dovolená za mořem či horami nebo jen přesun na chalupu či na návštěvu k příbuzným – to vše se někdy může díky dopravě pekelně protáhnout. Cesta se pak v mžiku promění na dlouhou a nepříjemnou, obzvlášť, pokud vás přepadne hlad. Zastávky v McDonald‘s se tak jistě stanou příjemnou záchranou v době, kdy potřebujete protáhnout tělo po dlouhém sezení v autě a ještě si dát něco dobrého.

Skryt pre seznam
McFlurry
ZDROJ: McDonald's
Skryt pre seznam

Sušenka a ledová sladkost v jednom

Do restaurací McDonald‘s navíc na léto připlula limitovaná edice oblíbeného zmrzlinového dezertu McFlurry Oreo. Tato pochoutka si od svého prvního uvedení na trh v Kanadě téměř před třiceti lety získala obrovskou popularitu po celém světě. Její typická chuť a jedinečná krémová konzistence se nedá srovnat s žádnou jinou zmrzlinou na světě. Do Česka a na Slovensko také dorazila inovace – nový způsob míchání zmrzliny, které probíhá automaticky pomocí mixéru a opakovaně použitelných lžiček. Díky tomu se McFlurry stane ještě o něco krémovější a nadýchanější.

Skryt pre seznam

Hit nadcházejícího léta

Když k tomuto ledovému pohlazení přidáte chutné polevy a posypky, získáte neodolatelný dezert, který zkrátka udělá radost všem členům rodiny. Troufáme si tipnout, že McFlurry Oreo se stane hrdinou letošní sezony, protože světoznámé čokoládové sušenky s krémovou náplní jsou obrovským lákadlem. Když se spojí s čerstvou zmrzlinou, delikátní jemnou konzistencí a zábavným křupnutím ojedinělé chuti sušenek Oreo, získáte zážitek, který budete chtít opakovat velmi brzy.

Skryt pre seznam
Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Pavel Berky: Teď jsem kuchař, ale móda mi chybí
  • Lidé a jídlo

Pavel Berky: Teď jsem kuchař, ale móda mi chybí

Pavel Berky každý měsíc testuje jeden z našich receptů, točí k němu postupové video a přidává tipy a triky navíc. Přestože je Pavel uznávaným módním návrhářem, znáte ho spíše ze sociálních sítí jako usměvavého a věčně pozitivního kuchaře. ...