17. Biojarmark v Toulcově dvoře

sdílet:
Září se přehouplo do druhé poloviny a přináší další z akcí věnovaných bioproduktům a zdravému životnímu stylu. Již tento pátek bude v Toulcově dvoře zahájen 17. Biojarmark. První návštěvníky přivítá ve 14 hodin.

České bioBiojarmark se na Toulcově dvoře koná letos již po sedmnácté. Stejně jako v minulých letech si budete moci nakoupit zboží od ekozemědělců a obchodníků s biopotravinami z České republiky. Budete mít také příležitost mluvit se zemědělci a prodejci a dozvědět se od nich více o tom, jak zpracovávají a vyrábějí nabízené produkty. Setkáte se s předními českými zelináři a výrobci kravského i kozího mléka, v nabídce nebudou chybět šťávy, mošty, víno, pečivo i cukrovinky a spousta dalších produktů.

Dožínkové slavnostiV sobotu bude program akce obohacen o dožínkové slavnosti. K bioprodejcům se na Toulcově dvoře přidají řemeslníci a další prodejci tradičních výrobků. Pro zábavu dětí i dospělých budou připraveny hry a tvůrčí dílny, v nichž si budete moci vyzkoušet například přípravu chlebových placek – od vymlácení obilí až po pečení placek v peci. Nenechte si také ujít sobotní křest nové knihy Hanky Zemanové BioAbecedář.

Co: Biojarmark
Kdy: 17. a 18. září 2010
Kde: Středisko ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr, Kubatova 1/32, Praha 10
Info: www.toulcuvdvur.cz
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit