Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 důvodů, proč potřebujete automatický kávovar

AD
kávovar phillips
ZDROJ: Archiv
sdílet:
Žádné zdlouhavé přípravy. Skvělá káva i pěna. Automatický kávovar si zamilujete na první dobrou.

Podzimní novinka, plnoautomatický kávovar Philips 5000 LatteGo, je snem každého milovníka kávy. Připraví vám čerstvou kávu během chvilky, bez velkého úsilí a s božsky našlehanou mléčnou pěnou. A až kávu dopijete, během chvilky kávovar jednoduše propláchnete a máte hotovo.

Důvod 1: Máte na výběr
S Philips 5000 LatteGo si můžete každý den vybrat jinou kávu. Na výběr jich máte celkem šest a je jen na vás, jestli si dopřejete klasické espresso, bohaté cappuccino, obří americano nebo třeba oblíbené latte macchiato. Každý nápoj navíc připravíte pouhým stisknutím tlačítka, takže nemusíte nic složitě připravovat ani přemýšlet, jaká všechna tlačítka musíte na kávovaru zmáčknout.

Důvod 2: Vždy čerstvá káva
Do každého šálku vám kávovar sám namele čerstvou kávu. Respektive ji namelou extrémně odolné a přesné keramické mlýnky, které se při mletí nepřehřívají a starají se o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť kávy. Zásobník kávových zrn navíc disponuje i aroma těsněním, takže si zrna i během uskladnění v něm uchovávají svou čerstvost.

Důvod 3: Silnější, objemnější i teplejší
Chtěli byste raději espresso o něco silnější, teplejší nebo objemnější? Nebo naopak cappuccino méně silné či teplé? Není problém. Philips 5000 LatteGo vám umožní doladit si každý šálek podle své chuti. Můžete ubírat či přidávat objem nápoje, sílu nebo teplotu, a až najdete optimální kombinaci, můžete si ji uložit do paměti a příště už jít najisto.

Důvod 4: Pěna tak lahodná, až se vám zatají dech
Jestliže si potrpíte na opravdu dobrou mléčnou pěnu, je určen právě vám. Jeho unikátní mléčný systém dokáže míchat mléko, páru a vzduch v optimálním poměru a vzniklou krémovou pěnu o správné teplotě nalije do šálku tak opatrně, že ji nebudete muset stírat ani z linky, ani ze sebe. Celý napěňovač LatteGo je navíc konstruován velmi jednoduše, nenajdete na něm žádné trubičky ani jiné skryté díly; má pouze dva díly, které po použití snadno rozložíte a opláchnete pod tekoucí vodou (během 15 vteřin), nebo je vložíte do myčky.

Důvod 5: Čistí se (skoro) sám
se po každé přípravě kávy automaticky propláchne a zároveň odstraní vodní kámen, o což se postará patentovaný vodní filtr AquaClean. Nemusíte tedy kávovar pracně čistit, pouze pravidelně měnit filtr, na což vás kávovar sám upozorní. Celou spařovací jednotku navíc snadno vyjmete a jednoduše opláchnete vodou.

Více zjistíte na www.philips.cz/lattego.

příprava latter s kávovarem phillips

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč