0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 důvodů, proč potřebujete automatický kávovar

AD
kávovar phillips
ZDROJ: Archiv
sdílet:
Žádné zdlouhavé přípravy. Skvělá káva i pěna. Automatický kávovar si zamilujete na první dobrou.

Podzimní novinka, plnoautomatický kávovar Philips 5000 LatteGo, je snem každého milovníka kávy. Připraví vám čerstvou kávu během chvilky, bez velkého úsilí a s božsky našlehanou mléčnou pěnou. A až kávu dopijete, během chvilky kávovar jednoduše propláchnete a máte hotovo.

Důvod 1: Máte na výběr
S Philips 5000 LatteGo si můžete každý den vybrat jinou kávu. Na výběr jich máte celkem šest a je jen na vás, jestli si dopřejete klasické espresso, bohaté cappuccino, obří americano nebo třeba oblíbené latte macchiato. Každý nápoj navíc připravíte pouhým stisknutím tlačítka, takže nemusíte nic složitě připravovat ani přemýšlet, jaká všechna tlačítka musíte na kávovaru zmáčknout.

Důvod 2: Vždy čerstvá káva
Do každého šálku vám kávovar sám namele čerstvou kávu. Respektive ji namelou extrémně odolné a přesné keramické mlýnky, které se při mletí nepřehřívají a starají se o to, aby zůstalo zcela zachováno plné aroma a chuť kávy. Zásobník kávových zrn navíc disponuje i aroma těsněním, takže si zrna i během uskladnění v něm uchovávají svou čerstvost.

Důvod 3: Silnější, objemnější i teplejší
Chtěli byste raději espresso o něco silnější, teplejší nebo objemnější? Nebo naopak cappuccino méně silné či teplé? Není problém. Philips 5000 LatteGo vám umožní doladit si každý šálek podle své chuti. Můžete ubírat či přidávat objem nápoje, sílu nebo teplotu, a až najdete optimální kombinaci, můžete si ji uložit do paměti a příště už jít najisto.

Důvod 4: Pěna tak lahodná, až se vám zatají dech
Jestliže si potrpíte na opravdu dobrou mléčnou pěnu, je určen právě vám. Jeho unikátní mléčný systém dokáže míchat mléko, páru a vzduch v optimálním poměru a vzniklou krémovou pěnu o správné teplotě nalije do šálku tak opatrně, že ji nebudete muset stírat ani z linky, ani ze sebe. Celý napěňovač LatteGo je navíc konstruován velmi jednoduše, nenajdete na něm žádné trubičky ani jiné skryté díly; má pouze dva díly, které po použití snadno rozložíte a opláchnete pod tekoucí vodou (během 15 vteřin), nebo je vložíte do myčky.

Důvod 5: Čistí se (skoro) sám
se po každé přípravě kávy automaticky propláchne a zároveň odstraní vodní kámen, o což se postará patentovaný vodní filtr AquaClean. Nemusíte tedy kávovar pracně čistit, pouze pravidelně měnit filtr, na což vás kávovar sám upozorní. Celou spařovací jednotku navíc snadno vyjmete a jednoduše opláchnete vodou.

Více zjistíte na www.philips.cz/lattego.

příprava latter s kávovarem phillips

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit