Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

České biopotraviny na mezinárodním veletrhu

České biopotraviny na mezinárodním veletrhu
sdílet:
Na letošním ročníku veletrhu BIOFACH, který proběhne ve dnech 14. až 17. února 2018 na výstavišti v německém Norimberku, odprezentuje své novinky z biobranže přes 3000 vystavovatelů.

Mezi vystavovateli budou opět zastoupeni i ekologičtí zemědělci a producenti biopotravin z České republiky. Z celkového počtu 31 českých účastníků se prezentuje 18 vystavovatelů ve společné expozici pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR a na samostatných stáncích představí své novinky 13 firem. O pozornost mezinárodního publika se uchází nejen vystavovatelé, ale i samotné výrobky, které je možno na českém stánku ochutnat.

„PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců propaguje české biopotraviny na všech akcích, kterých se účastníme, v tom BIOFACH není výjimkou,“ uvedla Kateřina Urbánková, manažerka PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. Tyto biopotraviny pocházejí především od tuzemských faremních zpracovatelů. Při jednání o možnostech obchodní spolupráce budou k ochutnání připraveny třeba sterilované patizony od Bio Verich, které byly oceněny v soutěži Česká biopotravina 2017 nebo Černíkovické okurky či beraní rohy od Kurky (oceněné v předešlých ročnících). Nebudou chybět ani biosýry z farmy Amalthea HVOZD a Bílých Karpat či sasovské klobásy, Trhaná paštika z přeštíka, bio tlačenka a kančí biolovečák, které vyrábí Biofarma Sasov.

Samozřejmostí je také každoroční účast členů PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců mezi veletržními vystavovateli. Své výrobky na veletrhu představí společnosti České ghíčko, s.r.o, Extrudo Bečice, s.r.o., HOPI POPI, a.s., Javorník-CZ, s.r.o., Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o., COUNTRY LIFE, s.r.o. a SUNFOOD, s.r.o.

Kateřina Urbánková je přesvědčena, že účast českých bioproducentů na tomto veletrhu přináší nejen nové obchody, ale také impulzy pro rozvoj tuzemské bioprodukce. Proto také na veletrh míří řada obchodníků z celé České republiky, aby načerpali inspiraci a včas podchytili nové trendy.

BIOFACH, světový veletrh biopotravin, se v roce 2018 zaměří kromě dnešních trendů na téma „Next Generation bio“. Tomuto tématu je věnována řada přednášek paralelně probíhajícího kongresu. Souběžně s veletrhem BIOFACH probíhá veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS, na kterém představí své výrobky 270 firem. Seznam všech vystavovatelů a bohatý doprovodný program obou veletrhů naleznete na www.biofach.de, www.vivaness.de

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč