Hledáme neobjevené kulinářské hvězdy

sdílet:
Staňte se na jeden den trhovcem a představte své dobroty na kulinářském trhu Apetitu.

Apetit hledá nadšence a neobjevené kulinářské hvězdy, které doma rády vaří, experimentují, vyrábí vlastní marmelády, koláče, pečivo nebo vymýšlí nové recepty a unikátní postupy na pochoutky, kterými obšťastňují své okolí. Hledáme všechny ty, kteří jsou vařením posedlí a žádná překážka pro ně není dost veliká, aby své pokusy nedovedli k dokonalosti.

Vypusťte své dobroty do světa! Pod patronací Apetitu se můžete na jeden den stát trhovcem a své jedlé výtvory prodávat či směnit na kulinářském trhu Apetitu, který pro vás připravujeme. Nabízí se vám tak jedinečná šance ověřit si, jak vaše koláče, marmelády, sirupy, pečivo nebo třeba domácí knedlíky chutnají jiným mlsným jazykům. Na kulinářském trhu Apetit budete moci své výrobky prodávat, ale především můžete někoho zaujmout a získáte cennou zpětnou vazbu přímo od návštěvníků akce. Spolu s dalšími trhovci můžete také soutěžit o nejlepší výrobek, nejlepší zpracovaný stánek/prodejní místo a kulinářského trhovce.

Nehledáme profesionální výrobce, ale začátečníky a kulinářské nadšence, kteří s prodejem svých výrobků nemají žádné zkušenosti.

Chcete se stát na jeden den kulinářským trhovcem a představit své dobroty návštěvníkům na trhu Apetitu? Napište nám na adresu trhy@apetitonline.cz (předmět: ‚Kulinarske trhy‘). V mailu uveďte:
  • Vaše jméno, věk a místo, odkud pocházíte
  • Něco málo o vás (kdo jste, čím se zabýváte)
  • Proč a co rádi vaříte (připojte také fotografii)?
  • Jaké výrobky ze své kuchyně byste chtěli představit na trhu Apetit a proč?

Své odpovědi posílejte do 26. června 2011 na adresu trhy@apetitonline.cz. Po vyhodnocení všech příspěvků vás budeme kontaktovat.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit