0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Marks & Spencer otevírá další kavárnu a pekárnu

Marks & Spencer otevírá další kavárnu a pekárnu
sdílet:
Obchodní řetězec rozšiřuje svou stávající prodejnu v obchodním centru DBK v Praze 4. Přibude také pekárna čerstvého pečiva a třetí kavárna Marks & Spencer v Čechách.
„Veškeré nápoje, které nabízíme v kavárnách Marks & Spencer, jsou výhradně ze sortimentu naší společnosti. K fair trade kávám a čajům si naši zákazníci mohou vychutnat denně čerstvé pečivo a zákusky. Nekuřácká kavárna v DBK bude zajímavá také nabídkou ‚coffee to go‘, zákazník si tedy bude moci kávu nebo čaj odnést s sebou,“ říká Renata Fišerová, regionální marketingová manažerka.

Plán A podporuje planetu a zdravý životní stylLogo slunečnice Eat Well označuje výrobky, které obsahují minimální množství cukrů, tuků a solí. Marks & Spencer se snaží snižovat u všech potravin obsah cukrů, solí a také podíl nasycených tuků. Tento koncept je v souladu s Plánem A. V něm se Marks & Spencer zavázal být do roku 2015 nejetičtějším a nejekologičtějším maloobchodem na světě.

Marks & Spencer, OC DBK, Budějovická 64, 148 00 Praha 4

Otevírací doba kavárny:
po–pá 7–20, so–ne 9–19
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit